Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ket diplomaval, hogy lehet a...

Ket diplomaval, hogy lehet a tesom ilyen buta?

Figyelt kérdés

Anyuek elutazzta es en a batyammal vagyok ket hetig. O 27 eves most szerezte meg a masodik diplomajat es mindenki nagyon buszke ra.Hetvegen takaritottunk es mondtam neki -inidts el egy mosast - en elmentem vasarolni es mikor lejart a mosogep kinyitottam, hogy a szaritoba atpakoljak es hat a gep tok ures volt, mert nem mondtam neki hogy tegyen be ruhat a gepbe csak hogy inditson el egy mosast.

Tegnap mondtam hogy szedje le a ruhakat a szaritorol.

Reggel kerestem a puloverem a kosarba es latom a legtobb ruha meg nedves erre azt mondta - nem mondtad hogy csak a szarazakat... ugy gondolta nem baj ha kicsit nedves, de azert ideges volt hogy az o nadragja is nedves maradt... es tortentek dolgok meg a hetvegen amivel nem untatok senkit.

Mit tanult az egyetemen ha ennyi esze sincs? En 16 evesen okosabb vagyok nala.


2014. szept. 15. 09:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
70%

Ez azért már extrém lipót, basszus. Lehet, hogy úgy kapta a diplomát, hogy ahányszor beért úgy, hogy nem b@$zta el a busz, kapott valami plusz kreditet.


Ez teljesen más, mint a meggy-elrakás. Ez olyan, mintha már tudnád, hogy kell eltenni meggyet, anyád szólna, hogy tedd el, te meg a MEGGY feliratú üres üveget pakolnád a kamrába.

2014. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
90%
A közoktatásnak semmi köze ahhoz, hogy menni esze van valakinek, vagy is van, de különálló. A hülye is lehet jobb tanuló, ugyanis az csak annyit bizonyít, hogy megtanulta a tananyagot.
2014. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%
Az öcsém harmad éves egyetemista. Hihetetlenül okos, de az élethez...hát mit mondjak. Szerintem, ha anyával nem látnánk el kajával, akkor már éhen halt volna, ha nem mosnánk ki magunktól a cuccát akkor neki nem jutna eszébe. Egy villanykörtét nem tud kicserélni. Ha férfi meló van, lány létemre én csinálom, mert rossz nézni már azt is, ahogy egy kalapácsot megfog. Erre szoktam mondani, hogy tanulj, mert te majd megteheted, hogy ezeket kifizeted valakinek, hogy megcsinálják helyetted. Szerintem életem végéig pátyolgatni fogom. Zárójelben megjegyezném, hogy neked legalább betudta kapcsolni a mosógépet, mert az én tesóm erre is képtelen lenne.
2014. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
45%

27 évesen valóban több esze is lehetne, még mindig nappalin tanul?

A saját kárán azt is megtanulja majd, de ha szerencséje lesz majd megcsinálják helyette, éppen úgy mint te.

2014. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
21%
egy mosógépet én se tudnék üzemelni, múltkor a tűzhely kezelése is problémákat vetett fel, ennek ellenére pl tudom mi a hármas integrál, vonal integrál, kör integrál, c c++ nyelv, írtam pár kisebb játékot, stbstb. az hogy te okosabb vagy nála, az elég merész kijelentés. mondjuk úgy néhány dolgot jobban tudsz nála.
2014. szept. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Előző: itt nem arról van szó, hogy tudod e, hogyan működik a mosógép, hanem, hogy feléred e ésszel, hogy benne a ruhával szokás beindítani :D.


Hogy értsd, miről beszélek: tudom, mi a görbe menti integrál, tisztában vagyok a c/c++ nyelvvel - meg ezen kívül még jó néhány másikban is rendelkezem több év szakmai tapasztalattal -, nemcsak játékot, de pl banki szoftvert is fejlesztettem már, és bár valóban helyettem is az asszony mos, attól még valahogyan csak elboldogulok a mosógéppel, de legalábbis annyit biztosan nem kell a számba rágni, hogy előtte tegyem bele a ruhákat :D.

2014. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
78%

A tesód kissé életképtelen, és gyakorlatiasságnak, logikus gondolkodásnak nyoma sincs benne.


Én igazán csak a barátnőjét sajnálom, mert ő aztán szenvedhet vele - ha egyáltalán, mert az is lehet, hogy a csaj két hónap után elmenekül.


Anyudéknak meg hatalmas pacsi, amiért ekkora szerencsétlenné tették a tesódat - mert ezt ők hozták össze.


Öcsém is ilyen a házimunkában, mert a mostohám semmit nem enged neki csinálni (mondván, csak elszúrná). Nem tudom, mi lesz vele, ha

- elköltözik - persze, megtanulja (vagy nem, ismerek olyan egyetemistát, aki minden cuccát hazaviszi, kimosatja, elmosogattatja és go vissza suli... na, tudod ki csinálná)

- barátnője lesz - mert ha nekem lenne ilyen a párom, a hajamat tépném

2014. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
56%
A bátyád valószínűleg tökéletesen épelméjű csak éppenséggel lusta :) Miért is csinálna meg bármilyen házimunkát rendesen, hogyha ott van anyu meg a húga? Szépen elmosogatni? Hogyisne, hogy máskor is neki kelljen? Érdekes, amikor az ilyen típusú fiúk elköltöznek otthonról, akkor ugyan előbb a konyhai dolgok minden egyes példányát befogják és közben várják a csodát, hogy hátha elmossák magukat a bögrék és a tányérok, a halom meg csak gyűlik. Mikor látják, hogy nem fogja magát megengedni a csap, az étkészlet meg nem fog beugrálni a víz alá, akkor csak nekilát - fintorogva. 1-2 ilyen órás mosogatás és rájönnek, hogy a, vagy nem esznek b, kisebb vagyont vernek el újabb és újabb étkészletre (bármit, csak mosogatni ne kelljen ugye) c, elmosogatnak időben maguk után. Persze, nem minden fiú ilyen, azért az nem mondható el :D Fogd be a bátyust és ne engedj neki, ha koszos maradt a pohár, fogd be megint. A testvére vagy, nem a házi cselédje. Addig is, kibúvó nélkül, mindent szájbarágósan mondj el neki, mintha egy hülyéhez beszélnél, hogy kell szétválogatni a ruhát, hogy kell a ruhát berakni a gépbe, a mosószert és az öblítőt berakni, beállítani a hőfokot, melyik gombot megnyomni, a kifolyót hova rakni.... ha mindent elmondasz neki = nincs kibúvó. Te meg addig tudod a rád eső részt zavartalanul csinálni, a bátyád meg tanul egy kis házi munkát :D
2014. szept. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!