Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez teljesen ledöbbentett....

Mr.megaa kérdése:

Ez teljesen ledöbbentett. Talán öngyilkos akart lenni?

Figyelt kérdés

A mai nap észre vettem, hogy a 12 éves hugom jobb kezén, ahol általában eret "szoktak" vágni, sok karcolás van. Kérdőre vontam, de ő váltig tagadta, hogy ilyett tett volna. Tökéletesen látszik, hogy bele van karcolva. Varas és piros ott. Biztos vagyok benne, hogy ő csinálta. Szüleinknek egyenlőre nem akarom elmondani. Az iskola pszichiáterjével jó kapcsolatba vagyok, vele is tudnák beszélni.

Egyébként egy fiúval beszélgetett, facebookon.. sose látták egymást, akibe "szerelmes" lett. A haverjaival 2-3x kicsapták, unott téma lett és elküldték a francba. Gondolom én. Én próbáltam sokszor mondani, hogy ez hülyeség és alaptalan, facebookon ismerkedni, de nem vette komolyan.

Segítsétek, nagyon lesokkolt.



2014. szept. 18. 13:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az önvagdosás a kamaszkori szorongás, depresszió, leki fájdalom jellegzetes tünete. Elég gyakori főleg fiatal lányok körében, de fiúknál is előfordul.

Nem öngyilkossági szándék áll mögötte, hanem az, hogy a testi fájdalom elnyomja átmenetileg a lelki fájdalmat.


[link]

2014. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!