Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesóm az internet világában...

A tesóm az internet világában él. Mit tehetnék, hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

Egesz nap netezik. Ha nem gepen, akkor telefonon. Valami kulfoldiekkel szerepjatekozik, vagy valami ilyesmi, de EGESZ NAP! Volt, hogy ejjel 3-kor is meg netezett...

Ez szerintem baromira nem normalis, ha bemegyek hozza csak netezik, beszelgetni se lehet vele.

Amugy 15 eves, de olyan, mint valami kisgyerek.. Esetlen, bena, anyuci pici lanya, nagyon onallotlan.


A szuleimet nem erdekli ez, de nekem nagyon tele van mar vele a hocipom. Legszivesebben kihuznam a netet orokre, de akkor szerintem engem meg is olne a netes "barataiert". Es szerintem el is hiszi, hogy kamu profillal, kamu keppel majd azok az o baratai...


2014. nov. 4. 08:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:

De o nem jar semmilyen faktra, a leckeit osszecsapja.

Mondjuk neha athivhatna a baratnoit, ha lenne. Mint minden normalis gyerek.


Normalis egesz nap egy masik ember borebe bujni?

2014. nov. 4. 08:59
 12/66 A kérdező kommentje:
Nekem ez kamuprofil, bocsi.... Facebookon aki nem a sajat kepevel, nevevel van fent, az kamuprofil.
2014. nov. 4. 09:00
 13/66 anonim ***** válasza:
39%

Hagyd rájuk, nem értenek semmit. Egy fiatal, aki nem él, hanem nyomkodja azt az istenverte telefonját, és egész nap a gép előtt ül, az idősebbnek ezt vissza fogja sírni. Senki nem gondolna bele igazán, hogy mik az igazi értékek, mert ezekre az elektronikus szarokra vagyunk kényszerülve. Robotok leszünk, ha már nem vagyunk, hiszen az orrunknál fogva vezetnek ezekkel az eszközökkel. Ellustulunk és közönyt vált ki az emberekből. Szomorú dolog ugyan, de aki ebben a zárkózott, nem evilági életet éli, az nem fogja fel, majd csak idővel.


Utánam lévőnek üzenem, nem tudom mire fel ez a támadó, agresszív stílus, de nekem nem úgy esett le, hogy folyton baszogatná, és hogy nem a testvére lenne elkényeztetve... ;)

2014. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
Kulonben egyaltalan nem bszogatom ezzel, csak magamban.
2014. nov. 4. 09:01
 15/66 anonim ***** válasza:
63%

Tudod mit? Húzd ki a netet, vedd el a telefonját és keverj le neki egy sallert. Majd közöld vele, hogy egy abberált netb*zi és dugja ki a fejét a szobájából vagy ha legközelebb zárva látod az ajtót rátöröd illetve sürgősen hívogassa ide a barátnőit, sőt pasit is szerezzen be, akivel orrba szájba csinálják, mert a mai 15 éveseknél az a divat. Hogy képzeli, hogy más, mint a többi?


Miért zavar téged ennyire, hogy nem olyan, mint a többi gyerek, hogy nem olyan, mint te?

2014. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:

En is sokat neteztem anno, de en talaltam baratsagokat, mert EN beszeltem xy-nal, es nem lady gagaval...

Es az, ami a neten megy, nem elet... es ez zavar, hogy nem lehet vele menni sehova, pedig elmehetnenk moziba, allatkertbe, tehat vevo lennek arra, hogy kimozditsam, de nem akarja.


Semmilyen elmeny nem eri a neten kivul...

2014. nov. 4. 09:03
 17/66 A kérdező kommentje:
Neked meg mi a jo isten bajod van?? Ki beszelt ilyenekrol???
2014. nov. 4. 09:04
 18/66 A kérdező kommentje:
Azert zavar, mert ez NEM ELET! Netfuggo..
2014. nov. 4. 09:05
 19/66 A kérdező kommentje:
De latom te is nagyon magadra vetted. A sok gepezes helyett emberi kommunikacio, tudod......
2014. nov. 4. 09:07
 20/66 anonim ***** válasza:
36%

Hidd el, a szerep mellett beszélget a karakter mozgatóival is. Én így ismertem meg a két legjobb barátnőmet. :)

Csak tudom, hogy ez egy nem szerepező ember számára elég érthetetlen. Olvass utána.

2014. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!