Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesóm az internet világában...

A tesóm az internet világában él. Mit tehetnék, hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

Egesz nap netezik. Ha nem gepen, akkor telefonon. Valami kulfoldiekkel szerepjatekozik, vagy valami ilyesmi, de EGESZ NAP! Volt, hogy ejjel 3-kor is meg netezett...

Ez szerintem baromira nem normalis, ha bemegyek hozza csak netezik, beszelgetni se lehet vele.

Amugy 15 eves, de olyan, mint valami kisgyerek.. Esetlen, bena, anyuci pici lanya, nagyon onallotlan.


A szuleimet nem erdekli ez, de nekem nagyon tele van mar vele a hocipom. Legszivesebben kihuznam a netet orokre, de akkor szerintem engem meg is olne a netes "barataiert". Es szerintem el is hiszi, hogy kamu profillal, kamu keppel majd azok az o baratai...


2014. nov. 4. 08:12
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
73%
A minősíthetetlen stílusod alapján teljesen megértem szerencsétlen tesód, amiért nem akar még csak beszélni sem veled. Arrogáns vagy és bunkó. Talán először magadba kellene nézni. A testvéred pedig azt csinál amit akar, neked semmi közöd hozzá.
2014. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként tényleg nem reagáltál egyetlen válaszoló tanácsára sem, csak visszakérdezel, és ellenkezel. Nem értelek, minek tetted fel a kérdést...
2014. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
78%

58. vagyok.

Én írtam a 28. és 36. választ. És még többet láttam, aki segítő szándékkal írt neked. De most már értem, miért vannak lepontozva a kommentek, ezek szerint neked egyik sem tetszik.

Ráadásul amiket az utolsók között írsz... mi a sz@rt képzelsz te magadról?! Elküldesz 30-40 embert a géptől, mert birkák vagyunk???? Mert azt mertük feltételezni, hogy elgondolkodsz legalább néhány hozzászóláson?

Nem mered megírni, hány éves vagy, még a nemedet sem, arról sem írtál, te mivel töltöd a szabadidőd... Nyilván ez nem a kérdésedhez tartozik, de számított volna. Ha megírod, még több tanácsot adtunk volna. De csak kötekedsz, ellenséges vagy és egy egoista tudod mi...

2014. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim válasza:
Vezessétek be otthon az internetadót! :))
2014. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim válasza:
40%

Igen, mint a 63-as is megemlítette, úgy bennem is felmerült a kérdés:

"Igazi kérdés ez?"


Soha nem kaptunk még összeszedett, részletes leírást a helyzetről. Soha nem válaszolsz azokra a kérdésekre, hogy te egyáltalán idősebb testvére vagy-e vagy sem. Semmi konkrétumot nem mondasz. Az sem logikus, hogy feltetted a kérdést, vagyis tanácsot vársz, de egyetlen egyet sem fogadtál még meg közülük. Én még egy privát levelet is írtam, mert próbálok segíteni egy embertársamnak, aki kérte a segítséget. Ellenben még válaszra sem lettem méltatva.


Szóval... kezdem úgy érezni, hogy csak szórakozol a többjében segíteni próbáló emberekkel...

2014. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim válasza:
Csalogasd el a számítógép elől egy adag kekszel, ha nem sikerül akkor lődd fejbe!
2014. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!