Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Örökbe fogadtak, hogyan...

Örökbe fogadtak, hogyan találhatom meg a testvéreimet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném megtalálni a testvéreimet, hogy álljak neki a keresésnek?

Annyit kell tudni, hogy én már megtaláltam a vér szerinti szüleimet, 2 testvéremet akik ott velük nevelkedtek. Bár ez nem elég, hiszen van még 2 testvérem akiket szintén adoptáltak. Ők kint vannak külföldön, ennyit tudok sajnos. Próbáltam hivatalos úton is megkeresni őket. De sajnos nem tudtam továbbjutni a keresésükben, egyéb jogok miatt. Sajnos..

A vér szerinti szülő nem tud róluk semmit. Csak a születési dátumot,- és helyet. Szeretném kérni a segítségeteket, hogy hogyan találhatnám meg a testvéreimet? Nagyon fontos számomra hogy tudjunk egymásról. Milyen úton induljak?


2015. jan. 6. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%

azta szóval a szüleid 3at adtak örökbe?

kemény

na mind1

2015. jan. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Mi van, ha ők nem akarnak tudni rólad?
2015. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan. 2 gyereket megtartottak 3-unkat pedig intézetbe raktak. Milyen úton induljak? Nekem ez nagyon fontos!
2015. jan. 6. 14:17
 4/17 A kérdező kommentje:
Én azt nem tudhatom, hogy akarnak-e rólam vagy sem. De ha őket meg is találom, akkor lehet hogy a nevelőszüleinek írnék egy tisztelettudó levelet, hogy szeretném megismerni a testvéremet és hogy erre ad-e esélyt, esetleg igazolja vissza hogy az állításom igaz-e. Hogy jó helyen keresgélek..
2015. jan. 6. 14:18
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

és ha ők nem is tudják hogy örökbe fogadták őket?

szép hogy meg akarod keresni

de ha nekik nem mondták el az egész életüket tönkreteheted

2015. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen, én ezzel tisztában vagyok, és ezt azzal szeretném elkerülni, hogy a testvéremnek írnék, ha meg is találnám őt, hanem a nevelőszülőnek. Ezzel a megoldással szeretném tiszteletben tartani ezt a dolgot. Én nem szeretnék zaklatni meg semmi ilyesmi csak szeretnék róluk tudni. Erről van szó. De nagyon kérem, aki tud hasznos információt adni nekem arról hogy merre induljak el, és hogyan kereshetném meg őket kérem írja le nekem. Elég csekély adattal rendelkezek róluk.. sajnos..
2015. jan. 6. 14:21
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
facebook
2015. jan. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
* hogy nem a testvéremnek írnék
2015. jan. 6. 14:22
 9/17 anonim ***** válasza:
A hivatalos úton történő megkeresésnek milyen jogi akadálya lett?
2015. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak Magyarországon magánnyomozó irodák akik profi módon fel tudják neked göngyölíteni a szálakat.
2015. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!