Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Örökbe fogadtak, hogyan...

Örökbe fogadtak, hogyan találhatom meg a testvéreimet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném megtalálni a testvéreimet, hogy álljak neki a keresésnek?

Annyit kell tudni, hogy én már megtaláltam a vér szerinti szüleimet, 2 testvéremet akik ott velük nevelkedtek. Bár ez nem elég, hiszen van még 2 testvérem akiket szintén adoptáltak. Ők kint vannak külföldön, ennyit tudok sajnos. Próbáltam hivatalos úton is megkeresni őket. De sajnos nem tudtam továbbjutni a keresésükben, egyéb jogok miatt. Sajnos..

A vér szerinti szülő nem tud róluk semmit. Csak a születési dátumot,- és helyet. Szeretném kérni a segítségeteket, hogy hogyan találhatnám meg a testvéreimet? Nagyon fontos számomra hogy tudjunk egymásról. Milyen úton induljak?


2015. jan. 6. 14:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az örökbefogadás akkoriban titkosan zajlott le. A hivatalos úton történő megkeresésben csak annyival tudtak nekem szolgálni, hogy alátámasztották azt hogy valóban van 2 testvérem. Állítólag az örökbefogadásuk utáni nevük az titokban maradt. Így sajnálatos módon csakis azt tudták nekem megmondani hogy külföldre lettek adoptálva, és hogy a kiadatásuk után semmilyen adat nincs számukra amihez hozzáférhetnének.
2015. jan. 6. 14:26
 12/17 anonim ***** válasza:

Az országot se mondták meg?

Mert esetleg akkor az adott országban lehetne felfogadni egy magánnyomozót.

2015. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Sajnálatos módon nem :( Nem tudom az országot hogy melyik testvérem hol van.
2015. jan. 6. 14:29
 14/17 anonim ***** válasza:
Hat akkor nagyon ne remenykedj...
2015. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok. Egyszer beszélgettem valakivel aki magánnyomozó irodában volt titkárnő. Azt hittem hogy csak féltékeny férjek -feleségek veszik őket igénybe, de mondta hogy sok családtag megkeresést is szoktak csinálni, és sok kevésbé filmbe illő dolgokat. Sajnos az illető hölggyel azóta nem találkoztam. Ha a keresőbe beüti hogy magánnyomozó iroda , kiad egy csomó találatot. Az árakat gondolom személyesen szokták megbeszélni.
2015. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségét :)
2015. jan. 6. 14:38
 17/17 anonim ***** válasza:
A Vöröskereszt szokott rokonokat felkutatni.
2015. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!