Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon gáz dolog volt kidobni...

Nagyon gáz dolog volt kidobni a testvérem udvarlóját?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem... Napokkal az incidens előtt meg volt beszélve, hogy húgom nálunk alszik egy éjszakára.

Vannak ilyen rosszkedvű időszakaim, amikor ki sem bújok az ágyból... általában csillog-villog a lakás, tisztaságmániás vagyok, de ilyenkor napokig nem nyúlok semmihez. Ez esetben 3 napról beszélünk.

Nem taglalom, biztosan el tudjátok képzelni, mit művel egy falánk férj aki egy poharat nem tesz maga után arrébb, meg két zakkant macsek ennyi idő alatt :D Plusz férjem nemrég jött haza egy útról, a bőrönd tartalmát egészen a fotelig sikerült kiszórnia...

Hát ez éppen beleesett ebbe az időszakba. Lemondani nem akartam, gondoltam húgom húgom, most mit játsszam előtte az eszem. Végülis kosz nem volt csak kupi, de az rettenetes.

Szóval. Kaptam egy smst, hogy nemsokára megérkezik. Kimásztam az ágyból, felöltöztem (szerencsére)... aztán jött a meglepetés, amikor befutott egy sráccal.

Semmi ilyesmi nem volt megbeszélve, sőt, nálunk nem is szokás bejelentés nélkül még haza sem vinni bárkit, nemhogy máshoz, így egyáltalán nem számítottam rá. Ráadásul teljesen ismeretlen volt, ez volt az első randijuk.

Igazából ki sem mentem bemutatkozni, annyira égett a pofám :D

Azonnal megkértem húgomat hogy legyen szíves megszabadulni tőle, persze utána hiába vicceltük el, annyira feszült maradt a légkör, hogy végül hülye indokkal haza is ment.

Még ha bele is törődtem volna hogy már mindegy a felfordulásnak, sajnos akkor sem voltam vendég fogadására alkalmas állapotban. Emellett garzonban lakunk, még csak el se tudtam volna vonulni valahova.

Azóta is azon kattogok, vajon nem én voltam-e túl vaskalapos?


2015. jan. 20. 22:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)


A férjemmel igyekszem kezdeni valamit, de míg én itthon vagyok félig-meddig leszázalékoltan munka nélkül, ő meg dolgozik hogy eltartson minket, úgy érzem, belefér a házimunka.

Csak ebben a havi 3-4 napban segíthetne egy kicsit. Elkapattam nagyon, azt hiszem :)

2015. jan. 20. 23:35
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

Fel akarta vinni szexelni, vagy mi? Első randin azért nem szokás hazavinni a fiút... Persze az is lehet, hogy ő erősködött, hogy hazakíséri, meg minden. Na de az ajtóig? :D


Ciki lehetett, de nem neked kell rosszul érezned magad :)

2015. jan. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Én már csak ilyen hülye vagyok, rosszul esik hogy "bántottam" a húgomat, dehát na :D

Én sem értem mi a bánatot akartak ebből kihozni. Én jó esetben is pár találkozás után mutattam be bárkinek az aktuális kiszemeltem.

Hogy szexelni... Azt megnéztem volna, lehet egyként laza nővér vagyok, de nem mennék ki a konyhába, míg a húgom lefekszik egy gyakorlatilag idegen sráccal... :D

2015. jan. 20. 23:40
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Kifejezetten veszélyes is egy tök idegent beengedni, én még hivatalos célból érkezőket se engedek be. Simán felméri a terepet, hogy hogy lehet betörni és mit érdemes elvinni.
2015. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem volt gáz dolog.

Én akkor is idegbeteg módjára takarítok, ha ismerős jön. De ha mondjuk egyszer próbálnék nemtörődöm lenni, hisz "csak családtag jön". Erre meg beállít egy tök ismeretlen fickóval, akit ő maga sem ismer. Bennem nagyon felmenne a pumpa.

2015. jan. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%
Egy vadidegen embert nem szoktunk csak úgy beengedni a lakásba, főleg nem hívatlanul.
2015. jan. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván senki nem örül egy idegennek. Kettős ez a dolog nagyon. A húgod is szólhatott volna. Mond is el neki, hogy legközelebb szóljon előre.

Amúgy meg próbáld megbeszélni a férjeddel, hogy amikor ilyen szar állapotban vagy, akkor rakjon rendet ő maga. Nyilván kibírja ő is havonta párszor.

Szóval én megértelek téged is és a húgodat is.

2015. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%

Nem biztos, hogy a húgod azért érezte magát zavarban, mert kidobtad a srácot, lehet, hogy azért, mert kellemetlen helyzetbe hozott titeket, nem? Megbeszéltétek a dolgot? Ha első randin a szokásostól eltérően hívatlanul vinné vendégségbe a srácot, nem lehet, hogy csak kisiklott valami? A srác nem kopott le, ő arra hivatkozott, vársz rá, a srác felajánlotta, hogy elkíséri, a húgod udvariasan megkérdezte, feljön-e, aztán így alakult.. Egyébként nem lehetett olyan nehéz lerázni a srácot, hiszen bejelentés nélkül állítottak be, simán mondhatta, hogy épp vendégetek van, stb.

Szerintem nem vagy túl vaskalapos, ha tényleg minden ennyire szerencsétlenül jött össze, akkor nem nagyon volt más lehetőség. A húgodtól kérdezd, hogy mennyire bántotta meg a dolog - szerintem semennyire - és tisztázzátok egymás között a helyzetet.

2015. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
"bocs, de a nővérem lakása, és úgy tudja, egyedül jövök." Ennyi. Ha a srác ezt nem érti meg, akkor mehet a fenébe. Eleve miért kérdezné meg a lány ilyen helyzetben, hogy feljön-e?
2015. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Bocsánat hogy eltűntem, de ritkán járok fel ide.

Valóban nem szokásom idegeneket beengedni, ez volt a másik, amit hirtelen nem tudtam lekezelni....


Én is ilyen "egész nap takarítós" vagyok, szóval duplán ütött ez így, ahogy leírtad 15-ös. Tényleg csak egyszer akartam kivételt tenni, erre tessék :D

A férjem próbálna segíteni, de valamiért meg van győződve róla hogy ha szombaton elmosogat egy adagot, akkor ő kivette a részét az egész heti takarításból... nála a rend valahogy kimerül a porszívózásban és mosogatásban :) Munka után nem lehet ilyesmire rávenni, ha tehetné, tolná addig, de szerencsére általában addigra én is összekapom magam, így elég, ha besegít azzal a bizonyos önfeláldozó mosogatással, amit következő hétvégéig hallgatok :D


18-as, fején találtad a szöget.

Nem volt túl élménydús nap, a srác nem tudta hova vinni... így elkísérte hozzánk, de valahogy nem akart lekopni az ajtóban sem, lazán jött befelé ő is, húgom elmondása alapján.

De legalább megnyugodhatok, hogy nem ez a hülye helyzet vetett véget a románcnak :)


Köszönöm mindenkinek a segítőkész válaszokat! :)

2015. jan. 24. 02:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!