Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti megszakitanatok testverrel...

Ti megszakitanatok testverrel a kapcsolatot végleg, ha letojna a legrosszabb elethelyzetbe?

Figyelt kérdés

2015. márc. 7. 17:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

engem jól átvágott a testvérem, rengeteg pénzzel, és egy ügyes trükkel kisemmizett az örökségből is, holott előtte magasról tojt anyámékra...

a végén én voltam, aki fizette a temetést, a tort, egy fillér örökséget nem kaptam, amit anyu nekem szánt, mert én voltam velük a nehéz időkben, de tesóm keze messzire elér, piszkos ügyek miatt... elvett mindent.

azóta nem beszélek vele, úgy gondolom, nem testvérem többet.

-ja, hozzáteszem, mindenem megvan, nem a pénz miatt haragszom, hanem az elvek miatt, és hogy anyánk forog a sírjában. azóta persze mindet elszórakozta és bizony itt állt az ajtóm előtt hogy neki még van jussa, ő tudja, szóval adjak neki... kihívtam a rendőröket, el is vitték, hála égnek.

2015. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha meghalna vagy meghalt volna a ferjed,akkor is a testveredre tamaszkodnal vagy masra?
2015. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igy sem tudtam ra szamitani... ebbol kovetkezik, hogy mint most is csak magamra szamitok.
2015. márc. 10. 22:00
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor ezekszerint volt ott meg mas is, nem csak az az eset amit levezettel az elejen....vagy tevedek? Ha igy sem,akkor hogy mashogy sem? es ha mar volt mashogysem,akkor most miert akartal ra szamitani? erted amit kerdezek?
2015. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Dolores55 ***** válasza:
Minden további nélkül...
2015. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!