Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon féltékeny vagyok, hogy...

Nagyon féltékeny vagyok, hogy tudnék ezen felül kerekedni?

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok lány, a testvérem 28 éves fiú. Nem élünk a legjobb körülmények között, 2 szobás lakásba 5-en, mert a mama is hozzánk költözött nem rég. Nekem van egy 4 éves kapcsolatom, jól megvagyunk de mivel a barátom még tanul nem akar össze költözni velem.

A tesóm kb. másfél éve megismerkedett egy lánnyal, ő 25 éves, eléggé jól szituált családból van, saját vállalkozásuk van, ott dolgozik. Ők már a megismerkedésük után 4 hónappal össze is költöztek, nagyon kiakadtam, hogy ők miért.

Sokat mennek vásárolni, jó ruhákat hordanak, így a tesóm is kicsit megváltozott. Egyszer nekem adta a lány a nem hordott ruháit én ezt sértésnek vettem, mintha így akarná a pofámba vágni, hogy ők ezt megtehetik én meg nem. Múltkor elromlott a mosógépünk otthon, a tesómtól akartam pénzt kérni mert mástól nem tudunk, erre ő hogy meg kell beszélnie otthon, és erre kiszúrták a szemünk 20 ezer ft-al, hogy ebből oldjuk meg.

Erre tegnap kiderült, hogy tervezik a babát, ez volt nekem a hab a tortán nagyon féltékeny vagyok.

Legszívesebben üvöltenék, hoyg miért ilyen igazságtalan az élet, hogy más ilyen boldog és minden össze jön neki, nekem pedig nem.

Teljesen kivagyok, segítsetek!!!



2015. márc. 17. 10:18
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
ezzel a szoveggel meg sajat magatokat degradalod le ,hogy "nem hozza valo" ,"nem ilyen eletet el".miert ragaszkodsz ehhez az egesz szar elethez ennyire?
2015. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha kajára nincs pénz, akkor öt forint is sok a cigire.

Ettől megnyugszol...lóf.szt.

22 évesen nem tudsz idegen nyelvet? Gratulálok...így ne is akarj gyármunkánál jobbat.

Rosszindulatú vagy, irigy, buta, gyerekes. Csoda, hogy a pasid elvisel.

2015. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

Mindegy, valahogy el fogom érni azt, hogy ez a lány kikerüljön a képből.

Valamit megígért apának és jön ez a csaj és egyszerűen egy tollvonással áthúzza az életünk. Senki nem várta bvátyámtól h élete végéig minket támogasson, de volt szó lakásfelújításról most az is úszik mert ő oda adja a pénz, főleg jön a gyerek akkor meg azért.

Csak míg össze nem kapjuk magubnkat úgy h anya is meg tudja oldani kevés segítséggel.

2015. márc. 17. 13:11
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, mindannyian azt hajtogatjuk, hogy nincs igazad, és nem várhatjátok el a bátyádtól, hogy továbbra is ekkora áldozatokat hozzon értetek.


"Erre tegnap kiderült, hogy tervezik a babát, ez volt nekem a hab a tortán nagyon féltékeny vagyok."


Nem féltékeny vagy, hanem önző, rettegsz, hogy még kevesebb jut majd nektek a bátyád és a lány pénzéből.


"Legszívesebben üvöltenék, hoyg miért ilyen igazságtalan az élet, hogy más ilyen boldog és minden össze jön neki, nekem pedig nem."


Itt van a kutya elásva.

2015. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:

Azért ez hiába mondjátok nem ilyen egyszerű. Lehet egy kicsit önző vagyok igen, de csak a tesvéreim javát is nézem és azt, hogy ők 30cm járnak a föld felett, étterembe mennek vacsorázni ilyenek. És tudja, hogy mi hogy élünk, és miért nem tud egy kis pénzt kérni, hogy könnyebb legyen, nem hiszem hogy belehalnának. És igen mert ha nekem lenne így én bizony kérnék a barátomtól pénz hogy segítsem anyuékat.

De ez a lány önző, én tudom mi nem vagyunk szimpatikusak neki. Mikor átjön akkor is úgy csinál mint egy királylány, mikor cigizunk a szobából is kimegy mert nem bírja elviselni a cigi füstöt, van hogy nem eszik abból amit anya főz mert állítólag nem éhes, inkább nem a fogára való.

2015. márc. 17. 13:27
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
először is a lánynak már miért kéne a családodnak pénzt adnia? nem köteles egy számára teljesen vadidegennek pénzt adni aki valószínüleg vissza sem fizeti(mert ez így szokott lenni) kettő attól hogy ti még nyomorogtok ő még élvezheti az életet.Pl.: Most én ne menjek mozizni,mert az öcsém spórol? nem tehet arról hogy nektek nehéz a sorsotok,de igenis neki is van élete és most már nem szorul a te társaságodra,eddig is azért kísért el,mert kellett neki valaki:P Joga van gyereket csinálni,most akkor soha ne legyen családja csak mert biztos hogy ti soha nem fogtok jól állni anyagilag?! nem vagy komplett
2015. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez remélem, kamu. Ilyen sötét és rosszindulatú nem lehet senki..
2015. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

A ruhája sértés, de a pénze kéne mi????

A szobában cigiztek? Fúj, nem csoda, ha kimegy.

Nincs pénz kajára, de ő a bunkó, hogy azt a keveset nem zabálja el előletek...

2015. márc. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok valamit. Ti soha nem fogtok egyenesbe jönni, mert te egy tanulatlan, önző paraszt vagy, aki csak másokon akar élősködni.

A bàtyádtól elvárod, hogy áldozza fel az életét, de te nem teszel semmit, hogy jobb legyen.

2015. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom kerdezo ,hogy mit nem ertesz ?nem korulotted es a csaladod nyomora korul forog a vilag.elarulom ,hogy kismillioan elnek igy .te meg sajnalod a batyadtol ,hogy boldog ?!ez nagyon durva,gondolkodj el magadon!a cigizesrol annyit ,hogy en is szeretek cigizni ,de szobaban,vagy barhol a lakasban ,igenytelenseg,kisgyerekek mellett meg plane.nem csoda ha kimegy.es ahogy tobben irtak ,valoban van hova fejlodnod ha nem tudsz megszolalni egy idegen nyelven 22 evesen.inkabb magadra koncentralj es vegyel vissza ebbol a stilusbol.szerintem te nezed ki azt a lanyt,irigysegbol!nem azer nem szeret mert szegeny vagy,hanem mert bunko.ez a ruha-dolog meg kesz rohej,hogy penzt akarsz kunyeraltatni tole,de annyira buszke vagy hogy a ruha sertes!
2015. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!