Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ciki a kövér lány barátnőnek?...

Ciki a kövér lány barátnőnek? Rosszul nevelek?!

Figyelt kérdés

13 éves kisfiamnak barátnője van. Az első, nagyon cukik együtt. A kislány kedves, jó tanuló és kövér. A "szűkebb" családban nincs is ezzel gond, de a hétvégi családi bulin, amikor a kisfiam megmutatta a nagyszülőknek, nagybácsiknak a barátnő fényképét, hol viccesebb, hol komolyabb formában közölték a rokonok, hogy aki ilyen szép gyerek, annak csak "ennyire" futotta, meg hogy keressen egy másik kislányt mert ezzel csak kinevetik. Én is megkaptam, hogy azért fogom a lány pártját, mert a szülések után én is elhíztam, és csak kínkeservvel adtam le a plussz kilókat. Meg hogy a gyerekeim "esztétikai nevelése" elsősorban rám tartozik, miért nem terelgetem az ízlését. A férjem mordult egyet, hogy gyerekek még, nem kell komolyan venni az egészet, erre csend lett. Sógornőm viszont utánam jött a konyhába, és hosszasan ecsetelgette, hogy ez az én rossz nevelésem következménye, a gyerek "szerelmi analfabéta" lesz, még választani sem tanult meg.

Elég sok cikk, fórumbejegyzés árulkodik arról, hogy az emberek lenézik a kövéreket. De ennyire?


2015. júl. 6. 23:12
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
97%
az ilyen rokonokat géppuskával kéne írtani
2015. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
95%
Nem,ennyire azert nem,sajnos a te csaladod defektes ilyen teren. Gondolom ok tokeletesen szepnek hiszik magukat,mind1 h neznek ki,lenyeg h nincs rajtuk felesleg. Te ne vedd at ezt toluk.
2015. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a most húsz éves fiamnak csak nagyon szép barátnői voltak, talán a bátyját tartják etalonnak. Nem gondoltam, hogy ennyit jelent a külső, bár a családunkban, ha lehetek szerénytelen, mindannyian jól nézünk ki. Én is megkaptam a rokonoktól minden szülés után, hogy csinosodjak, nyerjem vissza minél előbb a jó alakom. 39/n
2015. júl. 6. 23:17
 4/43 anonim ***** válasza:
94%

A rokonaid szimplán primitívek. Ne foglalkozz velük.

Csak az érdekeljen, hogy a fiad boldog azzal a lánnyal.

Ő szereti, és legalább nem azzal foglalkozik, hogy hány kg a barátnője, mert neki így tetszik és kész.

2015. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
95%

A pofám leszakad.

Az ilyen rokont egy pörgőrúgással beküldeném a sövénybe, aztán miután előtámolyog, kívül tenném, és megkérném, hogy ne jöjjön többet.


Na szájmenés félretéve, nem, nem nevelsz rosszul. Nem nevelheted a gyerekbe, hogy valaki a külseje miatt kevesebb, ezt te is tudod. A rokonaid egyöntetűen felszínes, undok emberek, tőlük féltsd a fiad, ne a lánytól. Ha látod, hogy őt is megakasztotta, beszélj vele erről, mondd el, hogy a rokonok így látják, de csak az számít, amit ő gondol és érez.


A kérdésedre a válasz pedig: igen, ennyire lenézik a kövéreket. El se tudod képzelni. Személyes tapasztalataim közt a csúcs az volt, mikor túlsúlyos barátnőmet nemes egyszerűséggel hátulról jó erősen meglökték egy szórakozóhelyen, úgy, hogy el is esett, és utána kinevették, hadd ne mondjam, milyen szavak kíséretében. A preferenciával nincs gond, mindenki olyan társat, partnert részesít előnyben, amilyet akar. De határok vannak.

2015. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
90%
Az ízlés nem nevelés kérdése. Biztos tetszik neki az a kislány, ha vele van. A gyereket arra kell tanítani, hogy az a lényeg, hogy neki tetszik, és ne érdekelje, ki mit gondol.-A család se. Ha úton-útfélen azt hallaná, hogy a kövér lányok nem érdemesek az ő kegyére, azzal nem ízlést, hanem utálatot váltanának ki a gyerekben, és azt, hogy az alapján ítéljen meg valakit, hogy mennyi a súlya. Tiltani sincs soha értelme, mert annál jobban fogja csinálni, és csak azt érnéd el, hogy nem mutatná be a későbbi barátnőit. Szóval hagyni kell, a családot meg le kell állítani. Elég félrecsúszott gyerek van már így is.
2015. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%

Ööööö... szerintem az ő megnyilvánulásuk CIKI!!!

Hány évesek ezek a "családtagok"??

Szer8intem akiknek ilyen családtagjai vannak, nincs szükségük már ellenségekre.

2015. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
23%

" hol komolyabb formában közölték a rokonok, hogy aki ilyen szép gyerek, annak csak "ennyire" futotta"

Hadd kérdezzek valamit te nagyon példa szülő.

MIÉRT TALÁLKOZOL ILYENNEL S FŐLEG MIÉRT HAGYOD A TE SAJÁT GYEREKED KOMMUNIKÁLJON ENNYIRE RETARDÁLTAL???

Válasz nem kell. Szállj magadba....

2015. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
71%
A családnak rossz a hozzáállása. És ha a fiúnak a ducik tetszenek? Ott volt Rubens, aki kimondottan kövér hölgyeket festett. Ott van egy barátnőm - ő kövér és gyönyörű a bőre én meg sovány vagyok és mégis tiszta narancsbőr. Ha legközelebb felvetődik a "szerelmi analfabéta", akkor vess fel te is egy "na megszólalt a szűklátókörű, előítéletes, felszínes emocionális analfabéta" ? Csak a kutyák játszanak csontokkal, ezt is nyugodtan bedobhatod.
2015. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
68%

.. sőt az jutott eszembe, evvel valamiről el akarják terelni a figyelmet...

Az ilyen "finum család" mindig gyanús, mit rejtegethetnek.

Ha felmész egy szexpartnerkeresőbe, 60%-uk telt vagy kifejezetten nagyon kövér nőt keres.

Tán csak nem ők is?....

2015. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!