Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ciki a kövér lány barátnőnek?...

Ciki a kövér lány barátnőnek? Rosszul nevelek?!

Figyelt kérdés

13 éves kisfiamnak barátnője van. Az első, nagyon cukik együtt. A kislány kedves, jó tanuló és kövér. A "szűkebb" családban nincs is ezzel gond, de a hétvégi családi bulin, amikor a kisfiam megmutatta a nagyszülőknek, nagybácsiknak a barátnő fényképét, hol viccesebb, hol komolyabb formában közölték a rokonok, hogy aki ilyen szép gyerek, annak csak "ennyire" futotta, meg hogy keressen egy másik kislányt mert ezzel csak kinevetik. Én is megkaptam, hogy azért fogom a lány pártját, mert a szülések után én is elhíztam, és csak kínkeservvel adtam le a plussz kilókat. Meg hogy a gyerekeim "esztétikai nevelése" elsősorban rám tartozik, miért nem terelgetem az ízlését. A férjem mordult egyet, hogy gyerekek még, nem kell komolyan venni az egészet, erre csend lett. Sógornőm viszont utánam jött a konyhába, és hosszasan ecsetelgette, hogy ez az én rossz nevelésem következménye, a gyerek "szerelmi analfabéta" lesz, még választani sem tanult meg.

Elég sok cikk, fórumbejegyzés árulkodik arról, hogy az emberek lenézik a kövéreket. De ennyire?


2015. júl. 6. 23:12
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
senki véleménye nem számít csak a 13 éves fiúé mivel ő van a lánnyal nem pedig más
2015. júl. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%
Kövér. Ergo ronda. Ha csak duci lenne, nyilván elfogadnák. Ennyit erről. A feszültséget meg az generálja, aki húde-húde foglalkozik vele. Még ha álszent is a vélemény!!!
2015. júl. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Na jól van, látom nem csak a mi családunk van feloldhatatlanul megátkozva a rokonokkal. A tieitek egy speciálisan primitív banda.

Én a helyedben ott helyben kifakadtam volna, valahogy így:

"Hogy lehettek ilyen primitív, ostoba emberek, hogy elítéltek valakit a külseje miatt, akit még csak nem is ismertek? Ráadásul az illető a fiam barátnője, hé! Szereti őt b*szki! Basszus, nem kell mindenkinek topmodellnek lennie. Ugyanolyan értékes ember ő is, sőt, egyeseknél (diszkrét ujjal mutogatás a társaság felé) sokkal kedvesebb, és intelligensebb. Meg amúgy is, mi közötök van ahhoz, hogy az én fiam kibe szeret bele, he? Hogy meritek minősíteni az ízlését, ti utolsó tapló, paraszt, szemét banda! Semmit, de semmit nem szúrtam el a fiam nevelésében, ellenben a ti szüleitek valamit nagyon benéztek, hogy ekkora senkiházi, utolsó dögöket adtak ki a kezeik közül"

Na, hát valahogy így tudtam volna elképzelni a szituációt.

2015. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!