Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ciki a kövér lány barátnőnek?...

Ciki a kövér lány barátnőnek? Rosszul nevelek?!

Figyelt kérdés

13 éves kisfiamnak barátnője van. Az első, nagyon cukik együtt. A kislány kedves, jó tanuló és kövér. A "szűkebb" családban nincs is ezzel gond, de a hétvégi családi bulin, amikor a kisfiam megmutatta a nagyszülőknek, nagybácsiknak a barátnő fényképét, hol viccesebb, hol komolyabb formában közölték a rokonok, hogy aki ilyen szép gyerek, annak csak "ennyire" futotta, meg hogy keressen egy másik kislányt mert ezzel csak kinevetik. Én is megkaptam, hogy azért fogom a lány pártját, mert a szülések után én is elhíztam, és csak kínkeservvel adtam le a plussz kilókat. Meg hogy a gyerekeim "esztétikai nevelése" elsősorban rám tartozik, miért nem terelgetem az ízlését. A férjem mordult egyet, hogy gyerekek még, nem kell komolyan venni az egészet, erre csend lett. Sógornőm viszont utánam jött a konyhába, és hosszasan ecsetelgette, hogy ez az én rossz nevelésem következménye, a gyerek "szerelmi analfabéta" lesz, még választani sem tanult meg.

Elég sok cikk, fórumbejegyzés árulkodik arról, hogy az emberek lenézik a kövéreket. De ennyire?


2015. júl. 6. 23:12
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
78%
Szánalmasak! :D Erre szokták mondani, hogy kívűl fényesek és szépek, belül pedig rothadnak és aszalódnak. Az ilyen emberek magukkal sincsenek megelégedve és unalmas az életük. Én sajnálom őket. Főként azért hogy ennyire tellett az "ő neveltetésük". Állandó megfelelési kényszerük van a saját családtagjaik felé is, és ha valami szemet szúr vagy nem perfekt, akkor az le van nézve és ki van tagadva. A sorstól visszakapják ezt valamilyen formában. Bármikor közbejöhet egy cukorbetegség vagy egy pajzsmirigy rendellenesség és akkor a nagyi nyaka egybenő a hasával... akkor majd röhöghet a kedves másokon. Undorító férgek. Csak várják ki...
2015. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
90%
az hogy szülőszobáról nem az eredeti súlyoddal jöttél ki és ezért a rokonok beszóltak...hát erősen nokomment.
2015. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

2vel előttem lévő válaszolót is lepontozzák MERT VÉKONY...


"Tudjátok mit? Szánalmasak vagytok, mind akik kövérek vagytok. Ennyi a véleményem. A kutyának nem kellettek. :DValaki beírja ide, hogy ő vékony, együtt érez a kövérekkel még akkor is lepontozzátok. Dagadékok."


Na itt még az én rokonaim se tartanak.


A kulturált válaszokat viszont köszönöm. A családunkban biztos nem fogja bántás érni a kislányt, én nagyon megszerettem, a férjem, és a többi gyerekem is nagyon befogadó. (nagycsalád vagyunk). Most is itt van, szeret velünk lenni.

2015. júl. 7. 17:24
 34/43 anonim ***** válasza:
32%

én kitagadnám az ilyen rokonaimat.

hogy tudtak enyi ésszel megöregedni?

2015. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
26-os, egyél valamit, attól jobban leszel
2015. júl. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

Most komolyan, te egy anya vagy, és annyi eszed nincs, hogy ezt megbeszéld a fiaddal, hogy nem a külső a minden, és itt írsz ki ilyen kérdést????


Nos, ezt NEM hiszem el. Te tuti nem az anya vagy!!!!!


Te inkább a kövér barátnő vagy :)

2015. júl. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
4%
Ha mégsem troll, akkor tuti valami kis keleti faluban laksz.
2015. júl. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Az izles izles kerdese, a viselkedes az a nevelés kérdése, nekem is jobban tetszenek azok a lányok akiken van egy kis plusz es akkor mivan?
2015. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
46%
Szerintem azon múlik, milyen a kislány. Ugye a kövérbe elég sok minden beletartozik. A rokonok bunkók, de nagyon, ez TÉNY, de ha a lány már átlépett egy szintet (nem tudom hogy ki, de pl 13 évesen 150 cm mellé 90 kg) akkor azért azt már szóvá kell tenni neki is, egészsége érdekében. na az egy másik történet, h nem ilyen túlsúlyos, csak "duci" mert akkor nagyobb baj van a rokonság fejével mind gondolja az ember....
2015. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

A külső nem számít!!!

Miért akkor ő már nem is ember ?? :OOO

ha a nagyszülők ilyen kö*ögök akkor nyaljanak be

2015. júl. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!