Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ciki a kövér lány barátnőnek?...

Ciki a kövér lány barátnőnek? Rosszul nevelek?!

Figyelt kérdés

13 éves kisfiamnak barátnője van. Az első, nagyon cukik együtt. A kislány kedves, jó tanuló és kövér. A "szűkebb" családban nincs is ezzel gond, de a hétvégi családi bulin, amikor a kisfiam megmutatta a nagyszülőknek, nagybácsiknak a barátnő fényképét, hol viccesebb, hol komolyabb formában közölték a rokonok, hogy aki ilyen szép gyerek, annak csak "ennyire" futotta, meg hogy keressen egy másik kislányt mert ezzel csak kinevetik. Én is megkaptam, hogy azért fogom a lány pártját, mert a szülések után én is elhíztam, és csak kínkeservvel adtam le a plussz kilókat. Meg hogy a gyerekeim "esztétikai nevelése" elsősorban rám tartozik, miért nem terelgetem az ízlését. A férjem mordult egyet, hogy gyerekek még, nem kell komolyan venni az egészet, erre csend lett. Sógornőm viszont utánam jött a konyhába, és hosszasan ecsetelgette, hogy ez az én rossz nevelésem következménye, a gyerek "szerelmi analfabéta" lesz, még választani sem tanult meg.

Elég sok cikk, fórumbejegyzés árulkodik arról, hogy az emberek lenézik a kövéreket. De ennyire?


2015. júl. 6. 23:12
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
93%

"13 éves kisfiamnak barátnője van. Az első, nagyon cukik együtt. A kislány kedves, jó tanuló és kövér."


Gondolom a lány is 13 körül lehet...kicsi rá az esély, de meg van, hogy együtt maradnak 10 évig mondjuk...és lehet 10 év múlva teljesen máshogy fog kinézni a lány...különben is jó tanuló és kedves...ha ezt nem tudják majd értékelni és mindig a "kövér lányt" látják benne akkor elég ostobák...


Én amikor társkeresőn kerestem párt (22), legjobb barátomnak linkeltem profilokat elég sokszor mondta, hogy "dagadt"...engem igazából nem érdekel a véleménye :D csak megkérdeztem...a barátnőm átlagos, kevés plusz van rajta, de ha lenne rajta még az sem zavarna...

Nekem meg a csontos csajok nem jönnek be amik a legjobb barátom ideálja...szóval nem vagyunk egyformák, de tiszteletben kell tartanunk a másik választottját...

2015. júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! A fiam eleg makacs es ontorvenyu, a negativ velemenyek, hala Istennek, nem igazan befolyasoltak. Jo, hogy itt mindenki normalisan gondolkodik, de sajnos elhizott koromban en is azt tapasztaltam, hogy nem ilyen toleransak az emberek-es ezek nem elsosorban a rokonsag megnyilvanulasai voltak.
2015. júl. 7. 08:57
 23/43 anonim ***** válasza:
89%

Na én pont az ellentetjébe futottam sokáig bele... én világéletemben nagyon vékony lány voltam és ezért kaptam az ívet, hogy hogy nézek ki... vagy hogy ezért nem jön össze velem senki, mert nagyon vékony vagyok. Na, most akkor mi a jó? Undorító, hogy az emberek ilyenek felett ítélkeznek és úgy szórják a kritikát a másik fejére, mintha ők marha tökéletesek lennének.

Az miért nincs soha sehol kiemelve, h nagy az orra, csámpás a lába, büdös a szája, eláll a füle, sorolhatnám még.. miért mindig a súlyon lovagolnak az emberek? Egy duci nő nem lehet boldog? Egy vékony nő nem lehet boldog? Csakis tökéletesen kidolgozott testtel lehet érvényesülni? Én azóta férjhez mentem, van 2 gyerekem, nem híztam el. De a legtöbb sértést mindig azoktól kaptam, akik szülés után nagy mértékben elhíztak... Amit én normálisnak tartok (talán sokkal toleránsabb vagyok, mint az átlag) de én ezután is kaptam a savazó megjegyzéseket, h "gebe, gizda". ( 2 gyerek után 60 kg vagyok). Az emberi butaság, rosszindulatuság, irigység néha olyan mértékben van jelen, hogyha robbanna, akkor több km-es sugaru körben hatna az ereje. Szörnyű :(

2015. júl. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
85%
ó szegény kislány....
2015. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon felszínes családod van. Nem külső alapján kell választani!
2015. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
16%

2vel előttem lévő válaszolót is lepontozzák MERT VÉKONY...


Tudjátok mit? Szánalmasak vagytok, mind akik kövérek vagytok. Ennyi a véleményem. A kutyának nem kellettek. :DValaki beírja ide, hogy ő vékony, együtt érez a kövérekkel még akkor is lepontozzátok. Dagadékok.

2015. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
84%
Bocsáss meg, hogy kimondom, amit gondolok, de ezek az emberek primitíven viselkednek. Olyan testalkatú barátnőt/feleséget/barátot/férjet választ magának mindenki, amilyet akar. Ennél fontosabb szempontok is vannak, jól tudjuk. Ha ők nem, akkor azt kell mondjam, rettenetesen együgyűek.
2015. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
8%
Nekem ebből amiket írsz, az jön le, pont hogy neked van problémád ezzel! Kíváncsi voltál a véleményekre, ezért így kérdezted meg, de valójában te érzed ezt kínosnak, cikinek, mert nálatok ahogyan írtad is, mindenki olyan szép, meg tökéletes alakú, az egész család. Meg a nagy gyereknek is csak gyönyörű barátnői voltak, a kicsinek meg nem ugye... Megkaptad a válaszokat, most már tudod, te milyen ember is vagy valójában!
2015. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
77%
26-os! Ne akadj ki, mindwnkit lepontoznak. Tökmindegy, mit írsz. Sokszor el se olvassák, ez megy a GyK-n manapság. Mert ez jó buli. Lehetsz kedves, együttérző, vagy kötsög, mindegy, ha olyan kedvük van, lepontoznak. Ezért nem mérvadó a százalék.
2015. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azért nem ezt tapasztaltad, amikor te voltál túlsúlyos, mert az emberben nem az átlagos dolgok maradnak meg, hanem a kirívóan jók vagy rosszak. Így nyilván fel se tűnt, hogy naponta 100 másik ember elsétált melletted vagy szállt fel veled a buszra, esetleg autósként átengedett a zebrán, úgy, hogy teljesen hidegen hagytad őket, helyette az maradt meg, hogy naponta 3-4 bunkó volt veled a súlyoddal. Ez teljesen normális dolog, csak felhívtam rá a figyelmet, hogy jóval nagyobb azok aránya, akik nem foglalkoznak a súlyoddal, mint azoké, akik igen.

A családodat meg jobb, ha kiosztod, mielőtt a fiad füléig is eljutnak a szavaik, és egy olyan ember válik belőle, amilyenek téged is megbántottak már párszor, ezzel előidézve, hogy a fiad is megbánt majd hozzád hasonlóakat. Legyen boldog és legyen belőle jó ember, ez számít.

2015. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!