Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ciki a kövér lány barátnőnek?...

Ciki a kövér lány barátnőnek? Rosszul nevelek?!

Figyelt kérdés

13 éves kisfiamnak barátnője van. Az első, nagyon cukik együtt. A kislány kedves, jó tanuló és kövér. A "szűkebb" családban nincs is ezzel gond, de a hétvégi családi bulin, amikor a kisfiam megmutatta a nagyszülőknek, nagybácsiknak a barátnő fényképét, hol viccesebb, hol komolyabb formában közölték a rokonok, hogy aki ilyen szép gyerek, annak csak "ennyire" futotta, meg hogy keressen egy másik kislányt mert ezzel csak kinevetik. Én is megkaptam, hogy azért fogom a lány pártját, mert a szülések után én is elhíztam, és csak kínkeservvel adtam le a plussz kilókat. Meg hogy a gyerekeim "esztétikai nevelése" elsősorban rám tartozik, miért nem terelgetem az ízlését. A férjem mordult egyet, hogy gyerekek még, nem kell komolyan venni az egészet, erre csend lett. Sógornőm viszont utánam jött a konyhába, és hosszasan ecsetelgette, hogy ez az én rossz nevelésem következménye, a gyerek "szerelmi analfabéta" lesz, még választani sem tanult meg.

Elég sok cikk, fórumbejegyzés árulkodik arról, hogy az emberek lenézik a kövéreket. De ennyire?


2015. júl. 6. 23:12
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
95%

Számomra elképesztő, hogy egy 13 éves srácot, aki boldogan mutogatja az első barátnője fényképét, ilyen szinten megalázzanak és a lelkébe tapossanak. Aki ennyire zéró szinten áll intelligencia (érzelmi is) terén, az lehet akármilyen szép kívülről, bottal sem piszkálnám meg. Ne haragudj, kérdező, de az első beszólásnál fogtam volna a gyereket és hazamegyek, nem engedem ennek kitenni a fiamat.

Mellesleg ha valaki kizárólag külcsín alapján ítél, annak valószínűleg saját magáról nincs más, amit felmutathat. Akkor van gáz, ha valamilyen betegség következtében (netán a kortól, ami ugyebár nehezen elkerülhető) tönkremegy a szép külső, és nem marad semmi.

Az a kislány egyébként 13 éves, jó eséllyel 18 éves korára megnyúlik, ha egyébként egészséges, valószínűleg egy kifejezetten szép, karcsú lány lesz belőle. Plusz neki megvannak azok a tulajdonságai is, amikkel a kedves rokonok nem rendelkeznek, és amik miatt nagyon szerethető. Ráadásul az idő neki dolgozik:-)

2015. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
54%

Nem csak a kövéreket nézik le.. A soványokkal is baja van a társadalom nagy részének. : ) Szokj hozzá, hogy soha nem lesz senki elég jó mindenkinek.


19/F

2015. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
8%

Te ezt most ANYAként kérdezed?????


Szegény fiad, ha te sem állsz a magaslaton, ő mit várhat tőled????????


Ki nézi le???? Én egy vékonyságommal küzdök, de senkit nem nézek le a kinézete miatt. A hiba benned van.


Keress fel egy szakembert, ha neked ez gond. NEM a fiaddal van a gond, hanem VELED!!!!

2015. júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
96%

Én is ezzel küzdök, csak én lány vagyok és 17 éves. A barátom eléggé husis, amit barátoktól, rokonoktól megkapok, hogy mennyivel jobb vagyok nála, mennyivel jobbat kaphatnék, ilyenkor mindig leszúrok mindenkit, hogy hagyjanak békén nekem ő a legtökéletesebb, leggyönyörűbb.

Fél év után már kezdenek leszállni róla és elfogadni :)

2015. júl. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
91%

Mióta bűn a kövérség??????


Én nyeszlett vékonyként írom, de nem értem. Mióta múlik a boldogság 10-20 kilón????

2015. júl. 7. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
37%
#15: A hülye rokonokkal töltess ki egy IQ tesztet, és majd rájönnek, hogy 110-et sem érik el.
2015. júl. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
93%
a legkövérebb embernek sincs akkora segge, amekkora seggek ezek a rokonaid...
2015. júl. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
90%
Még ilyen ostoba,bunkó felületes emberek gyülekezetét!Nem tök mindegy nekik,kivel jár a fiad?Lehet,hogy a kisbarátnő duci,de mibe,hogy pár fokkal több emberség és humor szorult,mint a legtöbb rokonba!
2015. júl. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
90%
Gusztustalan rokonai vannak szerencsétlen gyereknek.
2015. júl. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeretem a felszínes embereket.....azt hiszem állandóan osztanám az efféle tökéletes mániás, külsőség imádó rokonokat.... Szerencsére nekem csak 1 jutott ilyenből. Öreganyám. Nem is vagyok vele jóba.
2015. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!