Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan értessem meg az öcsémme...

Brthpt kérdése:

Hogyan értessem meg az öcsémmel, hogy nem lóghat mindig velem?

Figyelt kérdés
Én 19f vagyok, a tesóm 17f. Nem teljesen normalis dolog szerintem, de mostanaban alig lehet szabadulni tőle. Hasznalja a dolgaimat simán, pl parfüm vagy ruha ( egy a méretünk ), edzesen is rajtam lóg, hetvégén ha buliba megyek jönni akar, de még nincs 18, és ha szólok neki hogy lógjon a haverjaival, latom hogy rosszul esik neki. Én nagyon bírom hiszen a hülye öcsém de nem lehetnek ugyanazok a haverjaink es nem mehetünk mindig egy helyre. Kezdek megfulladni, viszont nem akarom megbantani vagy nem szeretnem ha én lennék a goreny teso. Vagy csak üssem agyon és ne rinyaljak?

2015. szept. 6. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Csajjal szervezz kettesben programokat.
2015. szept. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kulcs = kommunikáció
2015. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De igen, lehetnek ugyanazok a haverjaitok, és mehettek (ha nem is mindig, de gyakran) egy helyre. Inkább örülnél, hogy szeret a hülye öcséd.
2015. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Vagy csak üssem agyon és ne rinyaljak?"


LOL! Jóarc vagy, bírlak. Mondd meg neki, hogy néha elmennél csak a saját haverjaiddal is. Amúgy jó dolog tesóval bandázni, én is szoktam, pedig mi báty-húg vagyunk.

2015. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Inkább örülj. :D Én bármit megadnék azért, ha ismerném a testvéremet, de tényleg bármit.


Gondolom felnéz rád, és ezért szeretne veled együtt lenni.

Viszont beszéldd meg vele, mert azért tényleg kicsit túlzás, hogy mindent veled akar csinálni, főleg ilyen korban. Kérdezdd meg, hogy miért teszi ezt, aztán keressetek rá közösen megoldást.

2015. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sose volt tesó, de én simán beégetném (ördögi vigyor) és akkor lepattanna rólam.
2015. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!