Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez testvéri tiszteletlenség...

Ez testvéri tiszteletlenség vagy nálatok is ez van?

Figyelt kérdés

6 évvel vagyok,idősebb az öccsémnél.Én is férfi vagyok.

Viszont.Általában,ha találkozok vele,elkezd úgymond" csúfolni" főleg ha van még valaki velünk. Néha el lehet vele beszélgetni,de általában csak akkor keres,ha kell neki valami vagy el kell intézni valamit.

Szóval..nálatok is ez van,hogy a fiatalabb tesó azt csínálhat és beszélhet veletek,ahogy akar? Vagy azért meg van az,hogy ki az idősebb és jár a tisztelett?


2015. szept. 27. 10:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor tehát kölcsönösen megmaradt a féltékenység "ő kapott mindent" Féltestvérek vagytok? Próbáld meg megbeszélni, hogy nem vicces és bántó. Próbáljatok meg békések lenni egymással - ha nem megy, akkor kerüld el a találkozást.
2015. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ha 5-11 éves lennék,akkor nem zavarna ez a probléma.
2015. szept. 27. 11:12
 13/20 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok rá féltékeny! Én csak azt szeretném ha normális kapcsolatunk lenne,de talán majd az idővel megkomolyodik egy kicsit.
2015. szept. 27. 11:15
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, hogy gyerekek vagytok :D

Felnőttek vagytok mindketten, beszéld meg vele, hogy téged ez bánt és örülnél neki, ha normális kapcsolatotok lenne.

2015. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nővérem volt ilyen.

Majdhogynem ugyanaz a probléma, és a korkülönbség is hasonló, csak nálunk ugye az ő javára.

Én azzal oldottam meg fiatalabb korban, hogy mikor elkezdte, felálltam és távoztam.

Illetve mikor kellett volna neki valami, akkor, miután mindig lehülyézett, azzal mondtam nemet, hogy bocsi, de túl hülye vagyok hozzá.

2015. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

szekiróza, báttya...

MIért nézzen fel rád, ha nincs miért?

2015. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nem "felnézésről" lenne szó, hanem a gúny, a csúfolás beteges és káros dolog, ezt meg kell szüntetni....
2015. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%
Én is azt hittem gyerek vagy. Ne haragudj, de 30 éves felnőtt embert mégis, hogy lehet csúfolni? Ha sérteget, akkor mondd meg neki, hogy vegyen vissza, ülj le és beszéld meg vele, ha pedig viccel, gyerekesen viselkedik, akkor ne foglalkozz vele. Ennyi idősen nem szabadna már ezeket magadra venned. Pont 6 év van köztem és az öcsém között. Szoktuk ugratni egymást, de eszembe sincs a lelkemre venni a dolgot. Nem beszélünk minden nap és sokszor csak akkor keres, ha valami baja van, de én örülök, hogy akkor legalább hozzám fordul. Inkább mint, hogy valami marhaságot csináljon. Az embernek a testvére egy stabil pontnak kellene, hogy legyen az életében, akire támaszkodhat. Az öcséd, ahogy az enyém is még túl fiatal ahhoz, hogy támogatni tudjon téged érzelmileg, de később ez változni fog, ahogy ő is felelősség teljesebb lesz. Velem úgy beszél az öcsém, ahogy akar. Nem a főnöke vagyok. Ennek ellenére sosem mond bántó dolgokat, helyén kezel. Más emberek előtt is úgy beszél velem, ahogy az természetes testvérek között. Együtt nőttünk fel, nincs alá-fölé rendelt viszony. Partnerek vagyunk. ő beszólhat nekem én beszólhatok neki.
2015. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Leírja, hogy férfi (a második mondatában ott villog) és a századik hozzászóló írja, hogy azt hitte gyerek, hát b*zmeg azért én nem tudom...



Mióta vetted észre, hogy ilyen veled?

2015. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintetek hány éves korig lehet csúfolni egy embert? Komolyan! Es en sem ertem, mit kell a korán rugózni.

Érdekes, a kérdezők mind éretlen, buta, nevetséges emberek, ellentétben a valaszolokkal. Nem gyanús?

2015. szept. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!