Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a bátyám...

Mit csináljak ha a bátyám mindig idegesít otthon és nagyszüleimnél?

Figyelt kérdés

Egyfojtába csak idegesíteni tud pl:otthon mindig oda jön aszt elkezdi ütögetni a lábam vagy a vállam (persze nem erősen de nagyon sokszor) amikor telefonozok,vagy ha tvzek elkezdi aszt hogy oda jön es ra

ám ugrik...stb

Én meg mindig mondom neki hogy tünjel már el vagy szünjel meg.es még szavakkal is idegesit de azt kevésbé csinálja.pl:hlye idióta stb..én meg visza szólok neki hasonlókat és elkezdi megint ezt csinálni.de akkor is ha nem szologadt be.probábaltam azt hogy nem figyelek rá de akkor is ezt csinálja nagyon sokáig és nem bírom ki.Mit kezdjek vele?A válaszokat előre is köszönöm


2015. nov. 8. 09:37
1 2
 11/11 Szerpentin Szersei válasza:
Nekem is volt egy kis testvérem, nagyon sokáig idegesített, de aztán anyukámat megverte és minden jobbra fordult.
2015. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!