Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek bunkóság lenne...

Szerintetek bunkóság lenne nem elmenni a nővérem eljegyzési "bulijára"?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy eljegyezték, és 1 hét múlva lesz egy ilyen kis összejövetel, ahol a srácnak a családja lesz ott, meg a mi családunk.


Engem viszont egyáltalán nem érdekel az egész, sőt alapból más programom lenne, nővérem viszont (anyámmal együtt) fel van háborodva, hogy de igenis mennem kell, meg minden. Mintha egy esküvő lenne..


Szerintetek? Tényleg nem érdekel az egész.


2015. nov. 11. 15:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
89%
Én tuti elmennék aztán ha nagyon fontos programod van akkor leléphetsz és csatlakozol a haverokhoz a buliba. D: Gondolom ez lenne az a másik program. :D Eszel, iszol megalapozod a hangulatot és elmentek a haverokkal bulizni egyet ha fiú ha lány vagy. :D
2015. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
87%

Jobb eseteben ilyen csak egyszer van az ember életében.

Te mit szólnál ha vmelyik családtagod nem menne el a diplomaosztódra, ballagásodra vagy a gyereked keresztelőjére?

Kérdés h milyen a kapcsolatod a nővéreddel és milyen egyéb fontosabb programod lenne?

2015. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 A kérdező kommentje:
Áh, nem ilyen egyszerű. Egyrészt Törökbálinton lesz az egész, ami kissé messze van az én programomtól, másrészt nem egy ilyen haveri iszogatásról van szó, hanem egy bizonyos szubkultúrának lesz most egy ilyen találkozója, amin én is részt veszek, és előbb is kezdődik az egész, mint nővéremnek a programja.
2015. nov. 11. 15:25
 4/72 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem illene elmenned.
2015. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 A kérdező kommentje:
Második, egyáltalán nem hasonlítanám ezt az eseményt egy diplomaosztóhoz, vagy egy keresztelőhöz. Ez egy sima vacsora lesz, amire illik elmenni, de abszolút nem érzem kihagyhatatlannak.
2015. nov. 11. 15:27
 6/72 anonim ***** válasza:
91%

lesz máskor is gót találkozó.


a nővérednek viszont remélhetőleg 1x lesz csak eljegyzési bulija

2015. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
Harmadik, persze illene, de túlélnék, ha nem mennék. Ha pedig nekem fontosabb a saját programom, mint az övéjük, azt meg kell érteniük. Semmi kedvem ott a rokonokkal jópofizni, meg ehhez hasonlók.
2015. nov. 11. 15:30
 8/72 A kérdező kommentje:
Negyedik, ennyi erővel annyi minden van, ami csak 1x lesz, ettől még 1x se lesz hozzá kedvem. Ez nem értékeli fel az eseményt, ha amúgy se érdekel.
2015. nov. 11. 15:31
 9/72 anonim ***** válasza:
91%
attól függetlenül bunkóság. ezt kérdezted, és a legtöbben ezt gondoljuk. de ha csak hadakozni tudsz akkor minek kérdezel? :)
2015. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs jó kapcsolatotok egymással, akkor megértem, hogy miért nem érdekel, amúgy furcsa. Szerintem is az a legjobb, ha odamész picit, jópofizgatsz keveset, aztán másik programra hivatkozva lelépsz. Bár jó lenne tudni, hány éves vagy, mert ha mondjuk a 15 éves kölköm azt mondaná, hogy "bocs én lépek", akkor valószínűleg kiröhögném :D

Persze értem, hogy fontos a saját akarat, meg önállóság meg minden, de nem akkor kéne önmegvalósítani, mikor egy párórás családi összejövetelről van szó (a nővéred úgy gondolja, hogy olyan embert talált, akivel az egész hátralévő életét le tudná élni, szóval indokolt az ünneplés, még ha nem is esküvő). Szerintem ennyit kibír bárki, még ha nagy ívben tesz is a nővére fejére.

2015. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!