Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek bunkóság lenne...

Szerintetek bunkóság lenne nem elmenni a nővérem eljegyzési "bulijára"?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy eljegyezték, és 1 hét múlva lesz egy ilyen kis összejövetel, ahol a srácnak a családja lesz ott, meg a mi családunk.


Engem viszont egyáltalán nem érdekel az egész, sőt alapból más programom lenne, nővérem viszont (anyámmal együtt) fel van háborodva, hogy de igenis mennem kell, meg minden. Mintha egy esküvő lenne..


Szerintetek? Tényleg nem érdekel az egész.


2015. nov. 11. 15:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
27%

Én nem mennék. Mondjuk én alapból lexarom az ilyen illik-nem illik dolgokat. Megmondanám, hogy bocs, de aznapra már jóval régebb óta van programom, amit nem tudok, és nem is akarok kihagyni. Sok boldogságot, szerintem nélkülem is mindent meg tudtok beszélni. Aztán persze, lesz belőle sértődés, de majd túlteszik magukat rajta.

29N

2015. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
60%
Illene, ha már egyszer meghivtak. HA az én testvérem lennél és nem jönnél el, az esküvőn már nem kellene jelen lenned, az biztos
2015. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
19%

én se mennék.

és én is magasból pottyantanék rá hogy más mit akar.


(nálam előzmény az, hogy 18 éven keresztül minden egyes családi összejövetelre elráncigáltak, ha akartam menni,ha nem, még akkor is ott kellett ülnöm kaptákba vágva (gyerekként) ha 3-4 órán keresztül senki sem szólt hozzám. minig az volt a válaszuk: így illik. mostanra már azt mondom nekik, hogy ki nem sz&rja le, hogy mit illik?)


ezt a "jaj ez féltékeny hugi szindróma"-át meg hagyjuk mert ez nem erről szól. másrászről: mire a hugi ugyanilyen helyzetbe kerül, addigra nővérkéje majd bejátsza a "gyerekem van és nem érek rá(d)" kártyát....

2015. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
78%

Bunkó vagy. Én se igazán rajongok az ilyen eseményekért, de évente 1-2x ki lehet bírni. Most nagyon keménynek érzed magad, meg "fúj család de utálom őket", aztán pár év múlva írod ki ide a kérdést, hogy "jajj a szemét anyám csak a tesómékat segíti", meg jajj a gonosz család így meg úgy".

Ne menj ha nem akarsz, már csak azért se mert egy ilyen napon senki nem kíváncsi a sértődött pofavágásokra. Csak vedd tudomásul, hogy mindenek megvannak a maga következményei.

2015. nov. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
68%

10. vagyok :)

Nem lehet az eljegyzési bulit kicsit előbb kezdeni, vagy a másikat később? Akkor mindenhol kényelmesen ki tudnád tüntetni a társaságot a jelenléteddel :))

2015. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
90%
Anime találkozó van sokszor, eljegyzés meg jó esetben csak egyszer. Illene oda menned anime helyett.
2015. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
84%
Vévigolvastam mindent. Kérdező, a kommentjeid alapján inkább maradj távol a családodtól, jobbat érdemelnek nálad.
2015. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
53%
Illene ott lened egy darabig (legalább egy fél óráig), még akkor is, ha a már korábban leszervezett programodat kicsit módosítani kéne ehhez, és egy kis plusz költséggel járna.
2015. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem az a fontos, hogy neked nagy dolog-e, hanem hogy a noverednek az.

Az pedig, hogy a család mennyire jo, minden tagjan múlik, rajtad éppúgy, mint a többieken. Például a te döntéseden a jelen esetben.

Kevés meghívott vendég van, inkább értékeld, hogy te közéjük tartozol.

Szóval igen, elmennek, es megkímélném a családtagokat annak ereztetesetol, hogy mennyire nem érdekel az egesz.

2015. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 A kérdező kommentje:

1., FIÚ vagyok, tudom ezt eddig nem írtam le, sorry


2., Ki a rák beszélt itt anime találkozóról? :D

Nem lesz semmi anime, egy bizonyos szubkultúrának a főbb úgymond "képviselői" lesznek ott, nem szeretnék most belemenni, hogy pontosan miről van szó, de a lényeg, hogy ilyen se mindennap van.


#22: Hát akkor elárulom, hogy az esküvőre se szívesen mennék, sőt lehet hogy azt ki is hagyom, csak majd jobb indokkal :D


#24: Te valami hihetetlenül ellenszenves vagy, pont én vagyok a bunkó egy ilyen válasz után? :D Hát nehogymár.


#25: Lehet, hogy úgy lesz, mert pár órával előbb van az én programom, csak hát nem szívesen mennék el róla.


#27: Wow, ez nem semmi kijelentés, hát nem hiszem, hogy bármi olyat írtam volna, ami erre utal, gyakorlatilag csak annyit mondtam, hogy az egész hidegen hagy.


#28: Ha nővéremmel maradok, végig ott kell majd lenni, már csak azért is, mert rohadt messze megyünk :D Annyit meg kár lenne perkálni, szóval az mindegy is.


#30: Csakis azért vagyok a meghívottak közt, mert az öccse vagyok.. :D Ezen sok mindent nem tudok értékelni. Az meg elég gáz, ha ilyen dolgokkal lehet a család színvonalán javítani, hogy elmegyek egy programra, amire mindenki tudja, hogy nem akarok elmenni.

2015. nov. 11. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!