Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Sajnos haldokló testvéremet a...

Sajnos haldokló testvéremet a felesége hamvasztás után otthon szeretné tartani. Ilyenkor nekem mint testvér mit illik vinni? Virágot, szalagot?

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 07:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
Morbid kérdés a testvéred halála előtt.
2015. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
20%
Édes istenem, még él, te meg ezen töröd a fejed?
2015. nov. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Haldoklik a testvére. Talán érthető, hogy már ilyenekre is gondol... Ti sem halnátok bele, ha egyszer nem oktatnátok ki valakit.
2015. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó válaszadó hozzászólását.

Ezek nagyon komoly dolgok.Sajnos tegnap elhunyt testvérem.

2015. nov. 26. 08:06
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

Fogadd részvétem!

Tudom nem könnyű, de gondolj arra, hogy ő most már nem szenved tovább!!

Mondom, tudom!!! hogy nem könnyű, amikor a tesó is elmegy!

2015. nov. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. nov. 26. 12:30
 17/17 anonim ***** válasza:
88%
Őszinte részvétem! Egy hónapja veszítettem el az édesapámat. Mondhatnék itt üresen csengő lózungokat, de magamból kiindulva tudom, hogy felesleges. Ilyenkor okosat nem lehet mondani. Olyat meg végképp nem, ami visszahozná eltávozott szerettünket, pedig a szívünk mélyén ezt szeretnénk. Így csak annyit mondok: Mélységesen megértelek és veled érzek.
2015. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!