Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek is szemétség? A...

Szerintetek is szemétség? A többi lent

Figyelt kérdés
Van egy bátyám. Mivel jóval az átlag felett élünk és elkényeztették nem tanul . Nagyon okos gyerek de öntörvényű. Én jó tanuló vagyok orvos leszek . Most azt mondják a bátyám kap főleg földeket, ilyesmit mert én úgyis orvos leszek. Magyarán én tanulok végig kell sz*pn*m az orvosit minden ő meg mivel nem tanult megkap majdnem mindent hogy erőlködés nélkül megéljen ''nehogy dolgozni kezdjen,, ne értsetek félre anyagilag jól fogok állni de az elv nem tetszik hogyha nem tanul valaki akkor nehogy már dolgoznia kelljen

2015. dec. 26. 18:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
81%

Orvosként csak akkor fogsz jól élni ha külföldön dolgozol. Futtasd csak meg, 6 év orvosi, 4-5 év rezidensképzés s csak azután nyithatsz magán praxist... Fizető beteged meg akkor lesz ha jó orvos vagy, ami úgyszintén időbe kerül.


De jó olvasni, hogy valaki még optimista. Én 6 éve végeztem, 2 éve szakvizsgáztam, 2 munkahelyem van és még mindig a bányász béka fenekénél vagyok anyagilag... szerintem gondold meg biztosan ezt akarod-e csinálni, ha csak a "jólét" miatt akarod csinálni.


Amúgy szerintem nem szemétség, nagyon nehéz s kiszámíthatatlan munka a gazdálkodás.

2015. dec. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Annak aki csak a pénzt kapja utána nem.. Sajnálom ha ennyit tanultál és nem tudod kamatoztatni
2015. dec. 26. 19:48
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez azért van, mert a szüleitek szeretnek mindkettőtöket mint gyermekeiket. Nem azt nézik, hogy ki milyen, hanem hogy hogyan és mivel tudnak segíteni benneteket a legjobban. Gondolom azért az orvosi sem ingyen van, amíg tanulsz, a szüleid támogatnak!

2015. dec. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
45%

Neked agyból jutott több, neki meg földből. Jó pénzt termelő magánpraxis kiépítése minimum 7-8 év a szakvizsga után, mire odáig eljutsz, +egyetem+szakvizsga, az közel húsz év, addig szponzorálnak a családi vagyonból, amiért egy szalmaszálat nem teszel keresztbe. Mégis hogyan akarsz a földekkel is foglalkozni egyetem, majd munka mellett? Arról nem is beszélve, hogy ha szülsz, addig nem termel a magánpraxis, amíg nem dolgozol benne.

Szerintem nincs okod panaszra, amúgy meg először végezd el az egyetemet, szakvizsgázz le, majd utána jelentsd ki ilyen magabiztosan, hogy magánpraxisod lesz. A mi évfolyamunknak csak egyharmada doktorált le, páran a végzettek közül el se kezdték a rezidentúrát, úgyhogy ne igyál előre a medve bőrére.

2015. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
az orvosival kapcsolatban vannak magánorvos ismerőseim akikkel ezeket már végigbeszéltem de kösz
2015. dec. 27. 01:11
 26/26 anonim ***** válasza:
51%

mik ezek a kamu kérdések?

tele van az oldal ilyen "elkeseredett milliomos újgazdag gyerekekkel".

ja hogy téli szünet van...így már érthető :)

2015. dec. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!