Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » érdemes emiatt öngyilkos enni?

érdemes emiatt öngyilkos enni?

Figyelt kérdés

anyámék folyton azt mondják nekem hogy tesómat mindig bántom(ami nem igaz) és ha sír akkor apám folyton megver hiába nem én miattam.hiába monndja tesom is hogy nem miattam sir igy is megver.meg csúnyábban beszélnek velem mint a kutyával (ezt komolyan mondom nem metaforaként).elköltözni nem tudok mert apai ágrol papám meghalt mamám pedig uncsimmal lakik.anyai ágrol papám nem tud befogadni mert velük lakik a nevelt lánya és most szült nemrég.mamám anyai ágrol szintén halott.engem nem is szeretnek.le se szarják h mi van vlm folyton azzal piszkálnak amikor elmegyek itthonrol hogy biztos cigizni megyek (pedig nem).mindi tesom miatt kapok ki.arrol meg ne is beszéljnk, hogy amit én kérek várno kell honapokat hogy megkapjam, a saját pénzemből nem vehetek amit akarok, tesom meg amit kér megkapja 2 héten belül. mit csináljak? elegem van a családombol.


én:14éves vagyok

tesom:7éves



2015. dec. 29. 15:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

Hívd fel a 137-00 ingyenes számot, ez a Magyar Gyermek és Ifjúsági Telefonos Lelkisegély Szolgálatok Országos Szövetsége, biztosan segítenek.


Anyukáddal beszélgess el és mondd el ezt neki, amit nekünk.

2015. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
29%

igazából végső esetben valami ilyennel is előállhatsz, de nemtudom. félek ezt javasolni. várj még egy kicsit, hátha valakinek van jobb ötlete. mert ha rosszul sül el akkor meg szarabbul jössz ki belőle

mert szerintem anyádék ott leragadtak, hogy te csak egy kis hisztis akárki vagy, és azért mondod ezt mert neked most egy n+1-dik dolog kell.

tehát úgy kéne ezt elmondani, hogy átjöjjön nekik az hogy téged már az sem érdekel hogy kapsz-e valamit vagy sem, mert már ilyenek gondolkodol, hogy már az is jobb megoldás.


balkéz: telefon a gyámügy számával

jobbkéz: konyhakés nyakadhoz vagy csuklódhoz.

zsebbe telefon hangfelvevővel.

hangfelvevő elindul

anyádéknak így előadod ezt az egészet.

MONDOD: "ha nem lesztek normálisak, akkor telefonálok aztán cselekszem" DE NEM TESZED

meg a szokásos elegem van a életből a fenti indokok miatt.

ha ezután sem akkor osztályfőnök, gyámügy, háziorvos, megbízható felnőtt, rendőr. válogass..


ilyen szülőket kéne szibériába küldeni, meg a japán halálsorra beutalni pár évre (nem tudják a kivégzésük napját. 20 év után kiengedném őket). elhiszem hogy nehéz gyereket nevelni, főleg kettőt, de aki ennyire szarul csinálja hogy nem az hogy depressziós a gyere, hanem hogy öngyilkos akar lenni..

2015. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%

apádnak üzenem: lekéste, már megtette

sajnállak :(

2015. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
azt csak érdekességként irtam le h mikor kapok vmit.7 éve (miota tesom megszületett) ezt csinálják velem.elegem van ebből az egész szar világbol.senkisincs akinek eltudom mondani mert apa minden felnőttet "elűzött" tőlünk.senki se jön már hozzánk.senkivel se tartjuk a kapcsolatot.
2015. dec. 29. 15:41
 15/25 anonim ***** válasza:
95%

Ez esetben itt áll előtted az egész internet.

Ha nem is helyettesíti a személyes kapcsolatot, de jobb mint fallal beszélgetni :)

2015. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

Iskolában szokott lenni pszichológus, esetleg neki szólhatnál! Vagy valamelyik tanárodnak akiben esetleg megbízol!


Lényeg hogy mondd el valaki felnőttnek ezeket a dolgokat és ne félj a szüleidtől!


Próbáld meg valahogyan túlélni, még van 4 éved utána jobb lesz, független leszel Tőlük meglátod! :)

2015. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
jo megprobálok beszlni az iskolapsziológussal ha megkezdődik a suli
2015. dec. 29. 16:01
 18/25 anonim válasza:
96%

Semmiképpen se legyél öngyilkos. Később, miután eköltözöl otthonról baromi jó életed lehet. Koncentrálj a sulira, ezzel a céllal, hogy minél előbb elmehess otthonról. Illetve az egyik legfontosabb dolog az életben a barátok... Járj el közösségbe vagy csak barátaiddal bárhova, nincs ennél jobb, vagy ha inkább otthonülős vagy, akkor gépen is csetelhetsz emberkékkel. Aztán, ha van hobbid, amit nagyon szeretsz, azzal tök jól "el lehet tűnni" otthon, megnyugtat.


(Tudom, hogy baromi nehéz nem gondolni az otthoni dolgokra, de próbáld meg, én is ezt teszem :) )

16L

2015. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
szeretek közösségbe járni, de ha elmegyek rögtön jön apámtol ez:"biztos cigizni megyek".
2015. dec. 29. 16:25
 20/25 anonim ***** válasza:
95%

Irtam privatot.

Azt kihagytam belole, hogy az eleted nem fog orokke arrol szolni, amirop most, ugyanis egyszer leerettsegizel es elhuzol, mint a vadlibak, "csak" addig kell kibirni, amire itt mar rengeteg tippet adtak.

20/L (aki pontosan tudja, mirol beszelsz, de hal' Istennek mar csak mult idoben! ;) )

2015. dec. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!