Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » érdemes emiatt öngyilkos enni?

érdemes emiatt öngyilkos enni?

Figyelt kérdés

anyámék folyton azt mondják nekem hogy tesómat mindig bántom(ami nem igaz) és ha sír akkor apám folyton megver hiába nem én miattam.hiába monndja tesom is hogy nem miattam sir igy is megver.meg csúnyábban beszélnek velem mint a kutyával (ezt komolyan mondom nem metaforaként).elköltözni nem tudok mert apai ágrol papám meghalt mamám pedig uncsimmal lakik.anyai ágrol papám nem tud befogadni mert velük lakik a nevelt lánya és most szült nemrég.mamám anyai ágrol szintén halott.engem nem is szeretnek.le se szarják h mi van vlm folyton azzal piszkálnak amikor elmegyek itthonrol hogy biztos cigizni megyek (pedig nem).mindi tesom miatt kapok ki.arrol meg ne is beszéljnk, hogy amit én kérek várno kell honapokat hogy megkapjam, a saját pénzemből nem vehetek amit akarok, tesom meg amit kér megkapja 2 héten belül. mit csináljak? elegem van a családombol.


én:14éves vagyok

tesom:7éves



2015. dec. 29. 15:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ne légy öngyilkos az nem megoldás. Tanulj,dolgozz gyűjtsd a pénzt akár dugd is el. Ha 18-leszel felnőtt akkor költözz el. Alapíts családot már tudod,hogy hogy nem szabad bánni azokkal akiket szeretsz. A rossz példa előtted van én is ebből indultam ki. Ja igen és sok türelmet kívánok neked.
2015. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert más rossz, miért te lennél öngyilkos?
2015. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 omba ***** válasza:

Rémes egy apád van. Az enyém is elég tapló tudott lenni Nem vert, de amúgy tök terror légkör volt.

14-5 éves korom körül én is gondolkodtam az öngyilkosságon, nem konkrétan miatta...


Már felnőtt lettem gyerekeim vannak, ne dobd el az életet, mert ANNYI minden jóból kimaradnál.

14 éves vagy, pár év múlva mindenképpen javulni fog a helyzeted, és akkor előtted az élet!

2015. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Ne legyél öngyilkos! Hülyeség. Most gondolom, 14 éves korod után mész gimibe. Ott új lesz minden. Apukád, és a tesód is lesznek olyan helyzetben amikor kellesz nekik segítség, ne segíts nekik. Úgy viselkedj velük, ahogy ők veled. Apukád, meg ha ver, akkor hívd fel a gyermekvédelmiseket. Mert persze, 1-2 pofon mondju egy rossz jegy miatt vagy feleselés miatt nem árt, de amit leírtál, az nem apróságok miatt volt, hanem konkrétan a semmi miatt vernek. Lehet, hogy apukád szemében hasonlítasz valakire egy rossz emlékre vagy nem tudom. Sok sikert!
2015. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Azóta felnőttél. Mi van veled?
ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!