Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Fiúk, akiknek nővérük van. Ti...

Fiúk, akiknek nővérük van. Ti örültök neki, hogy nővéretek van? Hogy jöttök ki? Ha nem tetszik: mi lenne ideálisabb?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
szeretem a nővéremet nagyon jól kijövünk,2 év van köztünk. vannak szexis barátnői akiknek bemutatja néhanéha az ő cuki kisöccsét :D 20 vagyok ő 22
2016. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! És gyerekként is kijöttetek?
2016. jan. 27. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Bár nekem nincs testvérem, páromnak van egy nővére. Egyáltalán nem jönnek ki. Barátom gyűlöli a testvérét, és a csajnak sikerült elérnie, hogy mostmár én se bírom. Igazi magának való 3,14csa, és barátomat is folyamatosan próbálja kihasználni, szidja, illetve a szülein is élősködik az izomagyú pasijával együtt. Párom nem egyszer akarta már megütni.

2016. jan. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, és barátom azt mondogatja, hogy a legjobb az lenne, ha nem is létezne a nővére.


3as voltam.

2016. jan. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sajnálom ezt a helyzetet. De ez azért nem mondató nagyon általánosnak, gondolom.
2016. jan. 28. 10:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 5 év volt a különbség. Soha sem jöttünk ki egymással. Még felnőtt korban sem. Végig abban a hitben volt, hogy ő találta föl a spanyolviaszt.
2016. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Jöhetnek még válaszok.
2016. jan. 28. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! En a nover vagyok. Jol kijovunk az ocsemmel, bar gyerekkent ez nem volt elmondhato. O kozepsulis, en egyetemista vagyok, mellette dolgozom. Szereti, hogy van ingyen fuvarozoja (mas varosba jar suliba, es ha szulo jon erte a buli utan, az "ciki", en nem vagyok az), illetve a lanyokkal is tudok segiteni :D Velem rugott be eloszor, amit azota is emleget, szuloknel ki tudom segiteni, es mivel kulon elek, ha anyagilag megszorul, akkor is inkabb hozzam fordul. Regen alberletben laktam (Pesten tanulok, o egy videki kisvarosban), es gyakran toltotte nalam a hetveget, voltunk egyutt Mondoconon, volt, hogy o elmemt egyedul valami gamer talalkozora, amig en tanultam otthon. Most koleszos lettem, igy ez sajnos megszunt, de igy is szinte minden nap skypeolunk, ot szeretem a legjobban a csaladbol ^^

Ami meg emlitesre melto, hogy sokkal okosabb mint en (matekos agy, mig en bolcseszkaron vagyok), es ugyanabba a kozepsuliba jar, igy a tanaraink le vannak nyugozve a telhesitmenyetol. En anno hatodikban hagytam ott az altalanost egy hatosztalyos gimiert, o egy ev mulva jott utanam, gyakorlatilag kitaposott uton :D Mondjuk sokat gyanusitottak, hogy puskazik/iszik/log, ezt mind miattam, mert lany letemre rosszabb vagyok mint o. De jo a kapcsolatunk es igyekszem mindenben tamogatni, amiben csak tudom, hosz en mar atestem mindenen.

Remelem nem baj, hogy noverkent irok. A tesomnak nincs ide regje. O 16 eves, en 20 :)

Bocs az ekezetekert!

2016. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az alapos választ, érdekes volt.
2016. jan. 29. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!