Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szégyellem nővérem párját, és...

Szégyellem nővérem párját, és képes lenne miatta eldobni bennünket a családját, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nővérem 29 éves, a párja velem egyidős 27. Nem tud viselkedni, pár példát írok, hogy megértések. Temetésen voltunk, nagynéninél és elkezdett a szertartás közben telefonálgatni és röhögcsélni. Mindenki tudta, hogy a nagybácsink egyszer megcsalta. Ülünk néma csendben a halotti toron, és ilyet beszól nevetgélve: - mi van öreg, most már lehet hazahordani a k_rvákat. Karácsonykor ünnepi asztal, azzal szórakozott, hogy kiszedett rengeteg kaját és tömte magába, utána kiköpte és otthagyta. Szintén családi összejövetel, kirándulás, leállt veszekedni egy biztonsági őrrel, hogy már pedig mi ingyen bemehetünk ide stb. ami nem igaz, egy belépős hely volt. Gyerekek előtt folyamatosan csúnyán beszél, nem idézek, nyomdafestéket nem tűr. Tesóm bemutatta női rokonoknak (60 év felettiek) és bemutatkozás utána oda vetette: - de jó bőr vagy b_szd meg. Testvérem mindenhová erőlteti, bármilyen kisebb nagyobb családi összejövetelekre, eseményekre. Mi jövő tavasszal egy kisebb esküvőt szervezünk, nagyon szűk körben. Ilyen embert nem szeretnék ott látni, főleg úgy nem, hogy párom szülei idős konzervatív emberek, ha nekik beszól, biztos felállnak és hazamennek. Elmondtam tesómnak, és más is szólt már, hogy miért nem veszi észre? Az a válasza, hogy mi nem értjük a humort. Azzal zsarol és zsarolt bennünket, ha párja nem lehet valahol ott, Ő sem jön. Szüleimnek nagyon fáj ez és az ominózus temetés után nem is köszönnek nekik. Sajnos őket bélyegezték meg más viselkedése után... Egyébként soha nem volt normális párja, a legtöbb házas volt vagy naplopók, akik belőle éltek, mivel jómódú.
2016. ápr. 13. 12:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
en ezentul nem hivnam sehova. ha a tesod nem akar jonni, hat az o baja.
2016. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, h kemeny leszek, de az eskuvo a Te napod es igenis szived joga meghatarozni, h ki legyen ott es ki ne. Ha nem akarod, ne hivd meg a sracot, m amugy tenyleg egy igazi nagy bunko paraszt, aki nem tud viselkedni. Ha meg a novered emiatt nem jon el, akkor az rola allit ki bizonyitvanyt. Gondolom, h most uszik a novered a rozsaszin kodben, m van egy fiatal pasija, de hidd el, idovel ra fog jonni, h mennyire benezte a dolgokat es meg fogja banni o is, de ez sajna nem most lesz.

Neked kell eldontened, h vagy elviseled a sracot az eskuvodon, eleted nagy napjan, ami remelhetoleg csak egyszer lesz, vagy nem hivod meg es akkor a novered sem lesz ott, ami viszont nem a Te dontesed, hanem az ove.

2016. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy senki sem tette még helyre a csávót. Így gondolhatja, hogy hú de jó pofa. Említetted az ominózus karácsonyt, mikor vissza köpte az ételt.Ilyenkor mindig szokott lenni egy kis kaja csomagolás, hogy vigyen mindenki haza. Én biztos becsomagoltam volna neki és azt adtam volna oda. Egyébként nincs olyan, aki megmondaná neki a magáét? Beégetni, hogy vegye észre magát. Nyilvánosan szólni neki, hogy kellemetlen legyen neki.
2016. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem lehet neki szólni. Tesómnak többször mondtam már, hogy elbeszélgetek vele az illemről, ha nem tanulta meg otthon, azt mondta meg ne merjem sérteni! Szüleimhez a temetés óta nem szólnak azok a rokonok, és hiába mondta neki édesanyának, hogy mi miatt, arra is az volt a válasz: - Ő egy humoros ember.

Egyébként ápolt csinos nő, az életben is helytáll, de már másfél éve tűrnünk kell ezt a tahót, én volt, hogy felvettem a kesztyűt, de írtam, sírva könyörögtek a szüleim, hogy legalább én ne csináljam már ezt ...

Életében először van ,,hosszú,, kapcsolata, szerintem ezért ragaszkodik hozzá és erőlteti.

2016. ápr. 13. 19:15
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kell helyre tenni, amikor a baromságot csinálja, nem utána valamikor. Nem is értem, másfél éve tűritek? :O


Az esküvőmre biztosan nem hívnám meg ezt a bunkót, akkor sem, ha így a tesóm sem jönne el.

2016. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

konkretan mar felsoroltad hogy mit lehetne tenni, de ennyi ido utan is engedtek a zsarolasnak.

Tesómnak többször mondtam már, hogy elbeszélgetek vele az illemről, - talan nem csak mondani kellene, hanem megtenni, utanna odavagni a tesodnak hogy: na mivan, nem erted a humort?

sírva könyörögtek a szüleim, hogy legalább én ne csináljam már ezt - mar reg meg kellett volna tenni. ha nem tudod oket sem eszhez teriteni ez a taplo mindig "csaladtag" marad.

2016. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%

"Ilyen embert nem szeretnék ott látni, főleg úgy nem, hogy párom szülei idős konzervatív emberek, ha nekik beszól, biztos felállnak és hazamennek. "


A nővéred pasija sem normális, de ezek a szülők sem azok, ha egy bunkó vendég miatt képesek otthagyni, és elrontani a saját gyerekük esküvőjét.


Amúgy szerintem a nővéred nem akarja a családját eldobni a pasija miatt. Tapló a pasi, az biztos, de ha a nővéred vele boldog, akkor hagyni kell szerintem. Fogadd el. Ha nem akarod elhívni az esküvődre, azt is megértem, de ha a nővéredet el akarod hívni, akkor muszáj lesz meghívni a pasiját is. Ez van.

2016. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ott a helyszínen kell helyre rakni. Fejezd már be baz-- meg mert kiváglak. A szülők meg mit erőlködnek? Egy tajparaszt otthon marad és kész. Ha tesós is akkor megmarad a kajájuk. Én ezért nem hívok meg családtagot az esküvőmre mert a legtöbb sötét mint a földút.
2016. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. ápr. 15. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!