Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Helo! Anyukám sokkal jobban...

Helo! Anyukám sokkal jobban szereti a húgomat mint engem, mivel neki mindent megvesz, mindent megenged neki, soha nem szól rá . én nagyon szeretem az anyaukámat de ő sose figyel rám. Mit tegyek hogy engem is szeressen?

Figyelt kérdés

#Szszm.
2016. máj. 2. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gyakran előfordul. Nálam is úgy volt, bár minden megtettem, hogy egyformán kezeljen, de nem sikerült elérnem. Én mindig csak Marisa maradtam, a nővérem meg Bözsike. Egész az élete végéig. Nem haragudtam rá, de a tüske megmaradt.
2016. máj. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Amikor anyukás főz vagy bármi mást csinál akkor nyugodtan kérd meg,adjon neked egy puszit akár lefekvés előtt is ajánlatos amikor eszedbe jut. Elmondhatnád neki mit szeretnél!
2016. máj. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2016. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Ezt minden gyerek így érzi :) anyukád pont ugyanannyira szeret téged, mint a húgodat, ne irigykedj feleslegesen.
2016. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukád téged is ugyanúgy szeret. A tesód kisebb, vele többet kell foglalkozni, mert gondolom, te sok mindent meg tudsz csinálni egyedül, amiket a húgod nem.
2016. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is bátyám volt a favorit, én kb. semmit nem kaptam meg, amit szerettem volna. Aztán én sokkal jobb tanuló lettem, de bátyám idősebb volt, ezért pl. a középiskolát télikabát nélkül kezdtem, mert tesómnak kellett a pénz tanyavásárlásra. Most ott tartunk, hogy a rokonságban mindenkinek tartoznak, senkivel nem beszélnek emiatt, és a rokkantnyugdíjas édesanyánkat is én tartom el, ők meg még őt is lehúzzák. És ez a hálátlanság bizony bele lett nevelve.
2016. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos ez elég gyakori. Ezek ösztönök, a szülő az egyik gyerekben többet lát (vagy éppen elesettebbnek látja), jobban akarja segíteni. Nem fog változni. Nálunk is ez volt, nagyon sokára értettem ezt meg és nehezen léptem túl rajta. Mai napig vannak önbizalom problémáim, pszichológushoz is jártam.
2016. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!