Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém szörnyen viselkedik!...

Az öcsém szörnyen viselkedik! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

12 éves, épp kamaszodik. Én (19/L) vagyok vele itthon most, hogy beköszöntött a nyári szünet . Nagyjából egy hónapja került hozzánk egy négy éves cica, aki a lakásban van. Nagyon aranyos a macska, de az öcsémre mindig fúj és nem szereti őt, de erre meg is van az oka, mivel a testvérem mindig ijesztgeti, bottal ütögeti. Ennek hatására a cica már tényleg nem érzi jól magát, meg se mozdul egész nap és már én se érhetek hozzá, pedig eleinte nekem dorombolt.

A szüleim dolgoznak, de ők is tisztában vannak vele, hogy az öcsém ezt csinálja, és rá is szoktak szólni, de semmi haszna :(

Én már annyira sajnálom ezt a szegény cicát. Így is épp elég neki a beilleszkedés azok után, hogy az előző családjától el lett szakítva (elhoztuk, örökbe adták nekünk).

Annyira dacos az öcsém, engem is folyton piszkál mindennel, ahol tud, belém köt és a szüleimre se hallgat. Semmivel nem lehet hatni rá, meg se hallgat.


Kérlek adjatok tanácsot, mert már komolyan ott tartok, hogy legközelebb felpofozom és tudom, hogy az nagyon nem lenne jó.

Köszönöm előre is.


2016. jún. 20. 12:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Hord el öcsédet valami sporttáborba, birkózóedzésre, majd ott levezetik a sok energiáját meg nevelnek bele valamit ha már a szüleid nem tették eddig.
2016. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Nekem a volt keresztfiam egyszer csapott rá a macskám fejére...úgy kivágtam őket a házamból, hogy azóta sem állnak velem szóba. :D Hál' Istennek. A tesódnak nem ártana egy marha nagy saller, hogy ne üsse azt a nyomorult macskát. Pont azért "kezelhetetlen",mert egy elkényeztetett kis anyuka kedvence...ideje lenne megnevelnie valakinek.
2016. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Vágd nyakon az öcséd és megoldódik a kérdés.
2016. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Már miért nem lenne jó ötlet a felpofozás? Néha egy atyai pofon csodákra képes. Az öcséd pont ennek hiánya miatt olyan amilyen.
2016. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Bérelj fel 2 agresszív hülyegyereket, hogy jól verjék meg, amikor mondjuk a boltba küldöd...és amikor hazajön panaszkodva, akkor kedvesen azt hajtogasd neki, hogy csak az történt vele, ami a cicával.
2016. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Ma már nagyon divatos, hogy "nem lehet" nyakoncsapni a gyereket ha valami olyat csinál. Ezért van ennyi hülye gyerek. Az öcsédre is ráférne egy kiadós verés, hogy tudja mit szabad és mit nem. Ha a kellő időben le lett volna keverve neki pár saller, akkor most nem lenne ilyen fogyi.

Keménykedjen a vele egykorú osztálytársaival. Jha, azokkal nem tud, mert fejjel lefelé beleógatják a wc-be. Így marad szerencsétlen macska, akinek a stressztől kihullik a szőre.

2016. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!