Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha utálom az öcsémet?

Mit tegyek, ha utálom az öcsémet?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,és van egy 11 éves öcsém,aki elviselhetetlen.

Mindenen kicsapja a hisztit folyton üvölt.

Régen olyan 5 évesen is ilyen volt,de elmúlt,és 9 éves koráig maga volt az álomtesó,de mostanra nagyon megváltozott,hisztis lett,igaz ebben benne van az is,hogy amióta nem vagyok kiközösítve az osztályból,és ibékültem a nővéremmel,megnőtt az önbizalmam,karakánabb lettem.Többször beszólok neki mint régebben,de próbálom visszafogni magam.

Viszont ez nagyon nehéz,mert unalmas témákról beszél nagyon közel hajolva,nagyon sokat,egész álló nap,mindig apával ért egyet,mert szerinte apa az istencsászár,a többiekre tojik,és állandóan minden kis hibámat,pl,hogy béna vagyok labdasportokban felnagyítja,meg dagadt zsírdisznónak nevez,közbe meg ő se soványabb.

Segítsetek kérlek,mert mindenki azzal nyúz minket,hogy régen mi voltunk a békés mintatesók,de most már a kapcsolatunk egy rémálommá vált.



2016. júl. 1. 12:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok en nem kaptam ilyen nevelest ha valami rosszat csináltam max kiabáltak és nagyon ritkán szinte 2 evente egyszer-kettöszór vernek el es szinte, SZINTE mindent rám hagynak es mégse vagyok ilyen max azokkal akik piszkálnak de a legtöbbet el szoktam verni úgy ahogy van. Szóval abban igazad van hogy mindig beszólogat
2016. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!