Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? (légyszíves az egészet olvasd el nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Lesz egy koncert és 18:30-kor lesz az első fellépő, és 01:00-kor kezd az utolsó... Anyukám elengedett de a nővérem nem... Tudom hogy anyukám dönt meg minden, de nekem a nővérem olyan mintha a 2.anyukám lenne...

És én nem annyira tudom hogyan kell menni,viszont 1x már jártunk ott, és megkérdeztem tőle hogy elkisér-e, és azt mondta hogy nem mert ha oda találni nem tudok akkor vissza felé hogy tudnák?

De vissza felé vissza tudnák találni mert a vissza útra emlékszem..


Az Ida felére meg azért nem mert nem tudtuk hol van és nagyon kacskaringósan mentünk....

Hogyan győzzem meg hogy eljojjon velem?

Jaaa meg mikor mondta h nem kísér mert vannak alkoholisták akkor nem ezt a dolgot beszéltük meg hanem elkezdett oltogatni...

15/L

Ui.: TUDOM hogy még nagyon fiatal vagyok,de nagyon és nagyon elszeretnék menni...nővérem azért nem.jön mert mondtam neki(azon a napon délelőttös) hogy nem.kell jönnie fáradt lesz nem fogja bírni megyek egyedül és majd haza jövök...



#anya #koncert #döntés #testvér #haza jutás #oda jutás
2016. szept. 6. 16:58
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Vi.rtm grg megaparty lesz :D
2016. szept. 6. 19:10
 22/30 anonim ***** válasza:
10%
Nem hülyéztelek le. Minek okos telefon? Minek telefon? Nekem nincs, és nem is kell. Emberek, ennyi, megkérdezed tőlük, mi merre hol van. (Punk)
2016. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
45%
Én sem engednélek el 15 éves lányként, egyet értek a nővéreddel. Anyukádat nem is értem. Úgy mehetnél, ha megy veled egy felnőtt! Nem tudsz megkérni valakit, menjen el veled?
2016. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Milyen megaparty??? Az eeeletemben nem hallottam. Milyen zene ez és helyileg hol lesz a koncert?
2016. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
95%
(Az tök édi lehetett, amikor 11 évesen beöltözött, és eldöntötte, hogy punk.:D)
2016. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
(Kösz xD Ja kb igy volt. vagyis Punk zenet hallgattam folyton lattam roluk kepeket meg minden es akkor na "anya Punk vagyok" xD Azóta már tudom miről szól az egész)
2016. szept. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Menj el, azt ha történik veled valami, úgyis megírják az újságok.
2016. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Elmentem eeees semmi bajom nem lett 👌😂
2016. szept. 10. 16:33
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem baj drágám, semmiről sem maradtál le, legfeljebb a következő megán csinálnak majd fel.
2016. szept. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Nem fognak megnyugodhatsz..annyira pesszimista prszt vagy Már bocs!😒
2016. szept. 21. 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!