Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hugommal összevesztem és...

Hugommal összevesztem és csapatokkal fenyeget. Fel vegyem a stílusát vagy ne? 18/F

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves hugom akivel összevesztem az ő hibája miatt.Elkezdi megveret 3-4 20-21 éves (kondis) végzős sráccal akikkel jóban van.Mondom ha ilyen kemények ,hogy egy emberre 3 jönnek akkor én se megyek egyedül.Erre azt mondta akkor jönnek amikor egyedül leszek.Vélhetően megadta a számom nekik.Én nem félek csak attól félek ,hogy bármi következménye lesz.Rendőrnek készülök kiskorom óta és félek ez befolyásolni fogja.Egyébként 1 évet francia boxoltam és 1,5 kondizom.Szerintetek mit tegyek?Ki álljak ellenük vagy inkább mi lenne a logikusabb lépés?Előre is köszönöm a válaszaitokat.

2016. okt. 18. 19:27
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

1. direktbe ne provokáld

2. Szülők nem tudják lecsillapítani a kisasszonyt?

2016. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
96%

Nyilván huszonéves felnőtt emberek majd egy 15 éves csitri utasítására mindent félredobnak, csak hogy figyelhessenek téged, mikor vagy egyedül, és aztán összeverjenek. Nagyon életszerű.


Szerintem te is és a tesód is túl sok Hollywood-i filmet néztek. De tudod az igazi keményfiúk, akik mondjuk verőlegényként működnek, azok nem 15 éves hisztis kiscsajoktól várják a parancsokat...

2016. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Igazatok van a jogi kérdés miatt.Szüleimnek még nem említettem mert a húgom más arcot mutat nekik.Főleg ,hogy apám egy hétből 5 öt van itthon azon a kettőn is nagyon fáradt és leginkább gépezik.Anyám meg este 6-7 ig dolgozik reggel 8 tól. Viszont ha direktbe belém kötnek és megütnek onnan jogilag már nem vehetnek elő.Önvédelemből mennyire üthetem meg őket ha úgy van?Sajnos nagy a húgom határköre mert van egy két "nagyobb" barátnője akik nagyon közvetlen viszonyba van ezekkel az idősebbekkel ígyő is jóba van velük...
2016. okt. 18. 20:14
 14/44 anonim válasza:
61%

A húgod küldene rád embereket??? Ez ugye csak vicc nem?


Elmebeteg család lehettek akkor vagy roma család...

2016. okt. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Magyarok vagyunk csak a húgom beilleszkedett egy rossz társaság közé.
2016. okt. 18. 20:19
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

De még milyen rossz társaság közé! Ez családi probléma, oldják meg a szüleid.

Amúgy 20-21 éves végzősök ? Hányszor buktak ?

2016. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Mivel nagyon rossz iskola + 5 éves évfolyamok vannak ott szóval amiatt idősebbek mint az átlag.
2016. okt. 18. 20:23
 18/44 anonim válasza:
71%
Talán ha agresszívan lépsz vissza ennek a 3-4 koxos majomnak, rögtön elszaladnak. Legalábbis a kisebbségieknél nekem működik. Ha nem, akkor meg vagy futsz, vagy megverekszel velük, de vedd figyelembe, hogy többen vannak. Vagy a hugi egy idióta...
2016. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
15%

18 évesen ilyen szinten vagy, hogy félsz egy 15 éves fenyegetésétől?

Akkor meg is érdemled. Szerintem most épp rajtad röhög a barátnőivel, hogy bedőltél neki. :D

2016. okt. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
Igazából nem az ,hogy félek a fenyegetésétől. Mégegyszer elmondom ,hogy tanácsot kérek.Nem írtam ,hogy betojtam volna mert ahogy mondtam rendőrnek készülök és az ilyen vagy ehhez hasonló szituációk mindig is szerepet játszhatnak majd a későbbi életemben.Szeretném a legkomfortosabban megoldani ezt a helyzetet. Láttam már ezekkel egy társaságban nem olyan nagy alakok de látszik ,hogy eljárnak terembe.
2016. okt. 18. 20:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!