Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hugommal összevesztem és...

Hugommal összevesztem és csapatokkal fenyeget. Fel vegyem a stílusát vagy ne? 18/F

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves hugom akivel összevesztem az ő hibája miatt.Elkezdi megveret 3-4 20-21 éves (kondis) végzős sráccal akikkel jóban van.Mondom ha ilyen kemények ,hogy egy emberre 3 jönnek akkor én se megyek egyedül.Erre azt mondta akkor jönnek amikor egyedül leszek.Vélhetően megadta a számom nekik.Én nem félek csak attól félek ,hogy bármi következménye lesz.Rendőrnek készülök kiskorom óta és félek ez befolyásolni fogja.Egyébként 1 évet francia boxoltam és 1,5 kondizom.Szerintetek mit tegyek?Ki álljak ellenük vagy inkább mi lenne a logikusabb lépés?Előre is köszönöm a válaszaitokat.

2016. okt. 18. 19:27
1 2 3 4 5
 31/44 acelsziv ***** válasza:
100%
Csak mondd meg a hugodnak, hogy amennyit kapsz te ő annak a dupláját fogja tőled. Gondolja meg, hogy megéri -e neki puhára veretni a hülye fejét. Ráadásul azonnal elkapják őket és a hugod is mehet rács mögé, mint felbujtó.
2016. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha tudnék arról, hogy a 15 éves lányom ilyeneket mond a fiamnak és szívem szerint ezt én intézném el, mint az anyja.
2016. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

1. szülőknek szólni

2. vedd fel mit mondd és irány a rendőrség

2016. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 kovpet ***** válasza:
100%

"Most hívtak magán számról, és mondta meg lesz b*szva a szám."


Akkor menj a rendőrségre és tegyél feljelentést. Hiába nem írta ki a számot, a szolgáltató tudja azt.


A szüleidnek is szólhatsz, mert ez inkább családi ügy mint rendőrségi. A rendőrség azért kell, hogy az, akit a kis hülye húgod befűzött, hogy fenyegessen meg, ne higgye, hogy ilyet büntetlenül megtehet. Majd ha megy a levél a szüleinek a zsaruktól, akkor az ő szülei teszik helyre. A húgod meg majd a te szüleid.

2016. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet?
2016. okt. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Egyelőre semmi anyam beszélt a húgommal.Nem beszélek a húgommal de flegman oda mondta ma is jöhettek volna. Rendőrségre meg nem megyek amíg nincs komolyabb fenyegetés.Varni kell de remelem anyam nagy benyomást tett a kis csitri fejére.
2016. okt. 19. 18:24
 37/44 anonim válasza:
66%
Nem kell megijedni, le fognak állni. A kondisok se sérthetetlenek, szóval nem kell félni. Kerüld el a verekedést.
2016. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:

Válaszolók!

Mi alapján hülyézitek le a kislányt? Hülye az, aki azt mondja öntsön sósavat a húga fejére! Most 18 éves fejjel odamész megteszed mert ezt írták az interneten Neked? Minek írtad ki a kérdést? Ehelyett, menjél beszéld meg vele. Te vagy az idősebb,neked kell okosabbnak lenni.

Még egy, tudjátok a háttértörténetét a dolognak? Nem. Biztosan Ő a hibás? Fel tudjátok fogni mekkora nyomás alatt lehet az a 15 éves lány aki már külső segítséget kér?(nyilván a szüleitől nem kapja meg) Persze ő is hibás mert nem így kéne megoldania, de nyilván csak fenyegetésből mondta ezeket. Szerintem 18 éves létedre próbáld meg kezelni ezeket a helyzeteket, de ne itt..

Azért mondom ezeket mert a barátnőm egyszer pont ilyen helyzetben volt a testvérével és sajnos mára nem tartják a kapcsolatot.

2016. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Beteg egy família vagytok ti:D
2016. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
82%
"csapatokkal fenyeget" - bármikor meglátom a kérdés címét, felsírok a röhögéstől.
2016. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!