Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hugommal összevesztem és...

Hugommal összevesztem és csapatokkal fenyeget. Fel vegyem a stílusát vagy ne? 18/F

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves hugom akivel összevesztem az ő hibája miatt.Elkezdi megveret 3-4 20-21 éves (kondis) végzős sráccal akikkel jóban van.Mondom ha ilyen kemények ,hogy egy emberre 3 jönnek akkor én se megyek egyedül.Erre azt mondta akkor jönnek amikor egyedül leszek.Vélhetően megadta a számom nekik.Én nem félek csak attól félek ,hogy bármi következménye lesz.Rendőrnek készülök kiskorom óta és félek ez befolyásolni fogja.Egyébként 1 évet francia boxoltam és 1,5 kondizom.Szerintetek mit tegyek?Ki álljak ellenük vagy inkább mi lenne a logikusabb lépés?Előre is köszönöm a válaszaitokat.

2016. okt. 18. 19:27
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
84%
Attól mert kondiznak, még nem fognak tudni automatikusan verekedni. Ahhoz küzdősportolni kell. Kondi az csak kinézetre jó, csak ezért csinálja a kondizók nagy többsége.
2016. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim válasza:
92%
Viszont nem zárja ki semmi azt sem, hogy nem tudnak verekedni. Attól, hogy valaki nem küzdősportol, még megverhet bárkit. Viszont a kérdezőnek üzenem: óvakodj a törpétől :D :D :D
2016. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Most hívtak magán számról, és mondta meg lesz b*szva a szám.
2016. okt. 18. 21:32
 24/44 anonim ***** válasza:
85%

Hát mondd meg a húgodnak, ha nem állítja le a barátait az ő arcocskája fogja bánni. Éjszaka, amikor védtelenül szunyókál, nehogy valaki sósavat öntsön a képébe, de ez túl durva fenyegetés lenne... Felejtsd el!

Én a helyedben mindig olyan helyen közlekednék, ahol van térfigyelő kamera, mást nem nagyon tudsz tenni.

2016. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
81%
Csak önvédelemből verekedj mert máskülönben bajod lehet belőle. De ha megtámadnak utána tedd helyre a hugit..... 14/F (a legelső kommentelő)
2016. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim válasza:
100%
Azt hiszem én lazán képen törőlném a hugit is....
2016. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat srácok.
2016. okt. 18. 23:24
 28/44 anonim ***** válasza:
0%
Én fegyvert vennék a helyedben, mondjuk gázpisztolyt, vagy akár revolvert, vannak muzeális darabok amikhez bárki hozzájuthat, már ha van rá pénzed.
2016. okt. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
81%
Mond majd el mi lett a vége!
2016. okt. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
82%
Én is felfogadnék titokban pár embert aki a sz.rt is kiveri a beképzelt r.banc hugodból. Azzal a különbséggel hogy amíg hugod csak szájal addig te tényleg elintézed.
2016. okt. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!