Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltékeny vagyok a saját...

Féltékeny vagyok a saját húgomra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Közel egy idősek vagyunk a húgommal. Lehetnénk barátnők is és igazából azok is vagyunk de közben megöl a féltékenység ami miatt egyszerűen utálom magamat. Kicsit hasonlítunk egymásra belsőre is külsőre is, de szerintem főleg külsőleg ő vonzóbb nálam. Megkaphat minden fiút akit csak akar. Neki volt már kapcsolata, nekem nem. Igazából félek ha összejönnék valakivel amint meglátná a húgomat, megismerné rögtön vele akarna lenni. És z eddiigi tapasztalatok mi szerint sokan akik nálam próbálkoztak később nála is, nem nyugtatnak meg... És mikor fordítva vaolt rá példa úgy érzem csak azért akarnak engem mert ha nincs ló jó a szamár is. Ő kapja egyszerűen mindig mindenből a jobbat. Véletlenül vagy szándékosan nem tudom, de neki jut mindig. Szeretem mert a testvérem, de annyira rossz hogy nem tudok az ellen tenni, ne érezzem hogy igazságtalan hogy ő kap mindent. Többen is ismerik, többen is szeretik. Mindig mindenből ő jön ki jobban. És mindenért kevesebbet küzd mint én. Talán ha ezt a féltékenységet le tudnám vetkőzni és azt hogy az árnyékában éljek valahogy rendeződni tudnának jobban a dolgok és nem ez szennyezné a mindennapjaimat. Kérlek segítsetek mert nem tudom mit tehetnék, így nem bírom tovább a féltékenységgel és emiatti önutálattal...

2016. dec. 25. 14:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a húgom szebb és szerintem én sem vagyok csúnya, nem ezért küldeném. Egyszerűen érdekel hogy ez lehet e a háttérben ha már sokan konkrétan erre kérdeztetek rá
2016. dec. 25. 16:12
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam vele fiatalon. Ölt az irigység a nővérem miatt, aztán ahogy idősödtünk nagyon különbözőek lettünk. Felnőttünk és különvált az életünk, mindketten sikeresek vagyunk, de mindketten más területen. Bevallom őszintén én csak úgy tudtam túllépni a féltékenységen, hogy szándékosan kerestem miben vagyok én a jobb és arra gyúrtam rá, illetve igyekeztem mindenben tökéletesen eltérni tőle, ezzel is éreztetve mindenkivel, hogy ne hasonlítgasson minket össze. Mikor ő pinkben járt én feketébe, mikor kiskutyát kapott én kígyókkal fotózkodtam. Ő volt a divatos, cuki lány én meg a rocker kemény csaj. Aztán ezt kinőttem elkezdtünk összecsiszolódni a 20-as éveink elején és felnőttként már irányítás nélkül változott meg az életünk. Ő mostmár egy komoly üzletasszony, menyasszony én pedig oktatok, a sütés-főzésben találtam meg magam. Ő tőlem kér divat tippeket én pedig tőle pénzügyi tanácsokat. :)
2016. dec. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én is próbálok arra arra ondolni miben vagyok én jobb de ez sem szimparikus a magam részéről. Iskolában jobb vagyok de sajnos az nem sokat jelent a későbbiekben sem, nem mutatja az életben hogy foguk boldogulni. És neki is a legjobbat kívánom abban persze nem szeretnék én a jobb lenni, csak épp az elnyomott árnyékban élő sem
2016. dec. 25. 16:26
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Egri vagyok, (17L) es ha elkuldod a kepet akkor tudok velemenyt mondani. Csak ne aruld el melyik a hugod es melyik vagy te rajta.
2016. dec. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 atila79 válasza:
Ne légy féltékeny. Ez csak a képzeleted szüleménye.lehet hogy te szebb vagy csak nem vagy olyan magabiztos és ezt mások látják rajtad.
2016. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!