Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elmondjam a nővéremnek, hogy...

Elmondjam a nővéremnek, hogy a vőlegénye teljesen rám mászott? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatunk, az egyik legjobb barátnőm (én 18 éves vagyok, ő 22).

A vőlegényével is jóban vagyok, együtt vannak 7 éve, jövő májusban lesz az esküvőjük. Sosem kezdett még ki velem, pedig buliztunk már együtt sokszor, jön velünk mindig nyaralni, síelni, szóval nem olyan ember, akit félévente egyszer látok és kész.

Tegnap találkoztunk egy szórakozóhelyen, már akkor elég jól érezte magát, meghívott a barátnőimmel együtt vagy 4 körre, táncoltunk, utána kiment velem cigizni. Már ott fura volt, mert folyton ölelgetett, úgy mutatott be a barátainak, hogy "a legszebb lány vagyok, akit valaha ismert". Utána én visszamentem a barátaimhoz, velük voltam sokáig, majd megtalált, hogy ők elmennek valami privát buliba és hogy menjek velük, mert hogy ott van a húga is és találkozni akar velem (nyáron találkoztunk utoljára, Párizsban él és tényleg hiányzott már). Mondtam, hogy annyira nincs kedvem, de győzködött, hogyha nem tetszik az a buli, visszahozat. Szóval mentem velük, és már a taxiban rátette a kezét a combomra, meg folyamatosan flörtölt velem.

Aztán a buliban alig bírtam leállítani, már majdnem megcsókolt, konkrétan én toltam arrébb, hogy ez inkább nem kellene...


2017. jan. 8. 13:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
45%
hiába mondod el te leszel a féltékeny
2017. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Na kérdező, sikerült elmondani? Mi lett végül is?
2017. jan. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Kérdezi válasza:
Mond el neki, hinni fog neked, én sem kételkednék a testvérem szavaiban. másrészt ha a pasi Ennyire nem bír uralkodni magán ha iszik, jobb ha a testvéred tudja, hogy kivel is akarja összekötni az életét.
2017. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
83%
Mi lett?
2019. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Csak verd ki neki
2019. aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!