Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Elmondjam a nővéremnek, hogy...

Elmondjam a nővéremnek, hogy a vőlegénye teljesen rám mászott? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatunk, az egyik legjobb barátnőm (én 18 éves vagyok, ő 22).

A vőlegényével is jóban vagyok, együtt vannak 7 éve, jövő májusban lesz az esküvőjük. Sosem kezdett még ki velem, pedig buliztunk már együtt sokszor, jön velünk mindig nyaralni, síelni, szóval nem olyan ember, akit félévente egyszer látok és kész.

Tegnap találkoztunk egy szórakozóhelyen, már akkor elég jól érezte magát, meghívott a barátnőimmel együtt vagy 4 körre, táncoltunk, utána kiment velem cigizni. Már ott fura volt, mert folyton ölelgetett, úgy mutatott be a barátainak, hogy "a legszebb lány vagyok, akit valaha ismert". Utána én visszamentem a barátaimhoz, velük voltam sokáig, majd megtalált, hogy ők elmennek valami privát buliba és hogy menjek velük, mert hogy ott van a húga is és találkozni akar velem (nyáron találkoztunk utoljára, Párizsban él és tényleg hiányzott már). Mondtam, hogy annyira nincs kedvem, de győzködött, hogyha nem tetszik az a buli, visszahozat. Szóval mentem velük, és már a taxiban rátette a kezét a combomra, meg folyamatosan flörtölt velem.

Aztán a buliban alig bírtam leállítani, már majdnem megcsókolt, konkrétan én toltam arrébb, hogy ez inkább nem kellene...


2017. jan. 8. 13:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
18%

" (én 18 éves vagyok, ő 22). "

"Én pedig mondtam, hogy még alig múlt 20 éves,"


Most akkor 20 éves, vagy 22?


"A vőlegényével is jóban vagyok, együtt vannak 7 éve,"


15 (vagy 13?) éves kora óta együtt vannak? Az igen...:-) Nehéz elhinni, hogy ez egy valódi kérdés, pláne, ha a taxiban taperolás azért annyira nem zavart, hogy lemondd a bulit és kiszállj, csak utólag problémázol. A Párizsban élő húggal meg ennyire nem tartjátok a kapcsolatot, hogy gőzöd nincs a hazajöveteléről, de azért a kedvéért elmész a nyomulós sógorjelölttel a buliba? Megéritek a pénzeteket mind a ketten.

2017. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak azért szólnék erről a tesómnak mert az hogy ott rád mászott az csak egy dolog, kitudja hogy még kikre szokott rámászni amikor nem a tesóddal megy buliba. Én mindenképp beszélnék vele erről hogy azért vegye már észre hogy milyen a vőlegénye. Hamarosan esküvőjük lesz, gondolom várja már nagyon a tesó, és szerintem inkább házasság előtt kellene ezt tudnia hogy milyen a vőlegénye, mert házasság után ha kiderül ami előbb utóbb kifog akkor már rosszabb lesz neki főleg lelkileg.


De ha nem szólsz neki erről lelki ismeret furdalásod lehet emiatt, és ha később tudódik ez ki akkor te leszel a szemét utolsó ... hogy miért nem szóltál.

2017. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Kínos szituáció, de már csak azért is mondd el, mert ha a pasi veled, a menyasszonya húgával ezt megcsinálta (ő is tisztában van vele, hogy ez nagyon könnyen kiderülhet), akkor nagy valószínűséggel mással is megcsinálta és a jövőben is megcsinálja. Olyanokkal, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy a pasinak menyasszonya/felesége van és belemennek a dologba, ha szimpatikusnak találják. Azzal is egyetértek, hogy sokkal nagyobb probléma lehet belőle, ha már a házasság alatt derül ki egy ilyen eset, ezt meg lehet előzni azzal, hogy most mondod el a nővérednek, milyen pasija van. És arra tényleg nagyon vigyázz, hogy ne fordítsa ellened a pasi a történteket, ha bizonytalan vagy, kérj előbb segítséget a szüleidtől és együtt találjátok ki, hogy mit és hogyan lépjetek.
2017. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

# 11

Látom nagyon kukacos kedvedben vagy. :)

22 éves, szerinted az nincs közel a 20-hoz?!

Igen, együtt vannak gimis koruk óta. Ahogyan a szüleink is.

A taxiban már én is kicsit részeg voltam, de megfogtam a kezét és arrébb raktam.

Tudtam, hogy itthon van a húga, beszéltünk is, meg láttam Snapchaten, Instagramon. De mivel mindketten eléggé elfoglaltak voltunk most (nekem múlt héten volt az utolsó vizsgám, neki is elég sok volt a programja), nem beszéltünk meg találkozót. Meg igazából tavaly a Szigeten lettünk ennyire jóban, de azt nem mondanám, hogy legjobb barátnők vagyunk.

Néha-néha beszélünk neten keresztül, de ennyi.



Lehet tényleg az lesz, hogy először elmondom anyának. Vele tényleg mindent megbeszélünk, meg elég jó tanácsokat is szokott adni.

2017. jan. 8. 14:07
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám a nővérnek. Mikor szembesítitek a fiút, akkor ne részletezze a sztorit a nővéred, csak annyit áruljon el, hogy tudja, hogy szokott más nőkkel is flörtölgetni, egyéb infót ne fedjen fel. Így többesszámban mondja, mert egy személy említése esetén egyből levágja, hogy te csiripeltél neki és talán, ha azt sugalljátok neki, hogy több nő van a pakliban, akkor elbizonytalanodik és ha valóban megcsalta mással is, akkor nem meri majd csak a veled való incidenst elárulni. Ha mindent tagad, akkor gyakorlatilag szegénységi bizonyítványt állít ki magáról, kuka, mert egyértelműen hazug a csalfaság mellett. A másik esetben, ha beválik a kis pszichológiai trükk, akkor megered a nyelve a többi csábításairól. Ha merész, akkor a többesszám ellenére is csak az irántad való udvarlásról színt vallani. De igazából mindegy, mert önmagában a te eseted is azt eredményezi, hogy ezentúl felbomlasztja a családot, nyílván feszült lesz a légkör, ha mindhárman ott vagytok, a régi jó programjaitoknak lőttek. Ha a nővéredben van büszkeség, akkor mindhárom magyarázkodás után kidobja, ha szólsz a nővérednek, onnantól kezdve a palira csak rossz világ jöhet.
2017. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
22%
Ezeket a gazdag kislanyos kamu kerdeseket nem unjatok mar? :D
2017. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

1. 18 éves vagyok, szerintem ez már nem a "kislány" kategória.

2. Mi ezen annyira hihetetlen? Hogy elmentem megünnepelni, hogy letudtam az első vizsgaidőszakomat? Vagy hogy ott volt a nővérem vőlegénye is?

3. Egy szót nem írtam az anyagi helyzetünkről, de okééé... :D

2017. jan. 8. 14:28
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondd el neki.
2017. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki mindenképp..Ennek tudtában nem biztos,hogy jó ötlet hozzámenni.. Ne adj isten még egy gyereket is bevállalni esküvő után.

Mondd el neki mindenképp. Én úgy gondolom,hogyha a menyasszonya testvérére képes rámozdulni,akkor simán megteszi/megtette már ezt egy idegennel is.. Ki tudja nem -e lépett már félre..Ha jól értem most is rajtad múlott,hogy nem lett semmi.. Ilyen emberrel akarna a fene összeházasodni.

Értem,hogy 7 éve vannak együtt, biztos nehéz elmondani tesódnak, de szerintem mondd el, most még le lehet fújni az esküvőt..

2017. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz szitu, de én szólnék a nővéremnek.
2017. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!