Ti elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Van egy bátyám neki már van 2 gyermeke,külföldön laknak ők, én jelenleg várom az első babánkat, mi itthon Magyarországon!

Ma küldött nekem egy babakocsiról képet majdnem 100.000ft illetve írta hogy ha tetszik akkor a fele pénzt ő fizeti.

Jól esne na meg nem is jönne rosszul mert én max 50 ezerért tudnék kocsit venni. De mégis úgy érzem nem kell elfogadjam, számomra ez túl nagy "ajándék"


2017. febr. 13. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne fogadnám el a tesómtól? :)
2017. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg ők nem minimálbérből élnek és megtehetik, hogy támogassanak. Nem egy ősellenségről van szó, hanem a testvéredtől. Nem ajánlana fel semmit ha nem érdekelné mi van veled/veletek. Nyugodtan fogadd el és ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2017. febr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagy a bátyáddal és tudod, hogy nem azért ajánlotta fel, mert valamit vár cserébe, akkor nyugodtan fogadd el. Ha fenntartásaid vannak, akkor ne.
2017. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám a helyedben, a testvéredről van szó, nem egy mezei ismerősről, aki csak úgy felajánlott valamit. Plusz sanszos, hogy többet keres mint te, így lehet neki nem nagy kiadás.
2017. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi itthon élünk. Az öcsémék most várják az első babájukat,nekünk is van már egy gyerkőc. Én veszem nekik a légzésfigyelőt bébiőrrel es a kiságyat. Nem kérték egy szóval sem,de szeretem őket és megérdemlik. Szerintem a testvéred is így érez.
2017. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!