Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan "utál" a bátyám? 17L

Jogosan "utál" a bátyám? 17L

Figyelt kérdés
A bátyám 19 éves, 2 hónapja együtt vagyok egy régebbi barátjával. Eddig titkoltam mert sejtettem hogy kiakadna, de kiderült és elhordott minden hülye k*rvának, holott sosem beszélt velem így. Olyanok voltunk mint két legjobb barát, de 1 hete kerül a házban is, nem szól hozzám. Ha mégis akkor is csak csúnya szavakat és megvetést kapok tőle. Hogy tudnám megbeszélni vele? Vagy soha többé nem lesz már olyan a kapcsolatunk mint azelőtt?
2017. márc. 12. 11:36
1 2
 11/13 anonim válasza:
Hat az én hugom nem ilyen agyhalott ,hogy egy drogosal összejön! Gratulálok neked,a bátyád helyében én is igy reagálnék! De szerencsere mint mondtam,az én tesóm nem ilyen!:)
2017. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jót akar neked mert félt tőlle és mivel szeret téged nem meri a szemedbe mondani azt hogy hagyd ott az embert nehogy túlreagáld a dolgot és egy életre megutáld a báttyád így inkább dühében mond ezt azt csak nem gondolja komolyan csak hogy ezt őse tudja hogy amit kimond azt nem komolyan mondja

Kettesben beszélj vele őszintén harag nélkűl.

2017. ápr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem esik le hogy csak segíteni akar?
2017. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!