Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális dolog, hogy a 21...

Normális dolog, hogy a 21 éves öcsém mindig otthon ül és nincs senkije?

Figyelt kérdés

21 éves az öcsém és meglehetősen otthonülő fajta. Nagyon ritkán mozdul ki otthonról, kb félévente egyszer elmegy moziba valami az osztálytársaival, de ennyi. Szinte mindig itthon van és gépezik/tévézik, miután hazajön a suliból. Barátnője még nem volt, és tudtommal még szűz,és minden szilveszterét a pc-je társaságában töltötte, kivéve amikor egyszer elvittem magammal.

A külsejével nincs baj, mert amúgy jól öltözik, meg nem egy csúnya gyerek (mégis csak én vagyok a bátyja) és magas is, tehát nem ezzel van a baj..


Tudom, nem kötelező előírás hogy fiatalon bulizni kell meg csajozni, de azért ez már túlzás szerintem, mégis csak most fiatal.


Más is jár ebben a cipőben? Mi javíthatna a helyzetén?



2017. márc. 18. 19:08
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
50%
Nem normális dolog,de nagyon sokan ezt csinálják,köztük én is.
2017. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk mi a konkrét "baja" az öcsédnek, csak találgatni lehet és saját tapasztalatokat leírni ami közelebb vihet a megoldáshoz.

Sokan a meleg irányultságra fognák, nincs kizárva, de sok más tényező is lehet.

Egyéb testi gondok, szerinte kicsi a pénisze, esetleg görbe, ami miatt ugyérzi ha kapcsolatba kerülne egy lánnyal ez gondot okozna és nem mer kezdeményezni se inkább?

Nincsenek, szoros baráti viszonyai, kirekesztik az iskolában, lányok is kinevetik emaitt esetleg.

Pc-n lóg, online játszik, igy tartozik egy közösséghez ami nem rekeszti ki.

Szüleid, meg te is meg szomszéd akárki, mindig azt kérdezgetik, "csajok?", Érzi, hogy nincs rendjén, de fokozódó nyomás, elvárások miatt, méginkább magába fordul.

Biztos, hogy nem fog olyanok felé megnyilni akik elvárásokkal és számonkéréssel közelitettek felé.

De csak találgatni lehet mi huzódik a háttérben.


Én sem vagyok bulizós, sokkal jobban érzem magam otthon a saját világomban.

Nincsenek olyan személyes barátaim akik ugyanazt szeretnék csinálni amit én.

Általánosítás hogy férfi = " foci- autók-nők + sörözés(kocsmázás).

Nos aki ezeknek nem felel meg az ki van rekesztve és nehezen talál maga mellé hasonlót.

Főleg egy községben/faluban.

Ált iskolás/ középsulis pár barátom akikkel emgismerkedtem és jóban voltunk mondhatni az élet más más területre fújt.


Biztos én vagyok a hülye, hogy egyedül nincs kedvem kimozdulni vagy számomra olyan társaságba menni ami nem szimpatikus.

2017. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok 20 evesen, csak lanyban. Nem alakultak ki szoros baratsagok altalanos es kozep suliban se. Nem szeretek tarsasagba jarnk, zavar a nyuzsges es a sok ember korulottem, nem szeretek kozeppontban lenni es nem talalkoztam eddig olyan emberekkel, akikkel lett volna valami temank. Suliban is szunetekben, oran mindig egyedul ultem, elvoltam magamnak. Egyszeruen nem birtam elviselni azta a sok hulyeseget, amit az osztalytarsaim osszehordtak. Azt hittem, hogy itt mar komolyabbak lesznek az emberek, de nem. A 4 ev es meg a 8 ev altalanos ranyomta a belyeget a szemelyisegemre es ez nem hiszem, hogy meg fog valtozni.

En is kocka vagyok :D, nem vagyok csunya, megis lett baratom az egyik hobbimnak koszonhetoen, igaz neten keresztul ismerkedtunk meg. Az a jo, hogy o is hasonlo, mint en, introvertaltak vagyunk mindketten es igy megertjuk egymast. Mindketten orulunk, hogy talaltunk egy hozzank hasonlot, ami mar masfel eve tart. Mindkettonknek ez az elso komolyabb kapcsolata, neki se volt senkije elottem es sokat csalodott a lanyok miatt, mert mindig elutasitottak es elnyomtak az onbizalmat, pesig amikor beszelgetni kezdtunk, akkor volt 24. Szoval semmivel nincs elmaradva az ocsed. Eloben szerintem elsirtam volna magam es elfutottam volna, ha egy fiu hozzam szolt volna :D Mi a baj vele, hogy otthon van, a sajat vilagaban? Semmi sem. Mindenki mas, mindenki egyeniseg es ez igy van rendjen.

En is allandoan itthon ulok, amikor nem tudunk talalkozni es akkor egyutt kockulunk :D csak vele mozdulok ki, csaladom nem vevo kirandulasokra, meg ok amugy is egy mas teszta.

Engem is nyaggattak, hogy mikor lesz mar baratom, miert nem jarok sehova, aztan meg a rokonok is ratettek egy lapattal. Na akkor ereztem nagyon szarul es eletkeptelennek magam.

Leulhetsz vele beszelni, de ne tukmald ra a sajatodat, hogy szerinted mi lenne jo, hanem megertoen viselkedj.

Mellesleg, kerdezhetnel a pc es online vilagrol, hatha rakapnal te is a multiplayer finomsagaira :D


Nincsen vele semmi baj, majd kialakul nala is.

2017. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok csak lányban.

Még nem volt barátom és még nem is csokoloztam.

Introvertált vagyok viszahuzodo egy időben nem is hiányoltam az embereket.

Én azt mondom hogy ha saját magambol kell kindulnom annyi az egész ,hogy még nem találta meg a saját baráti körét vagy azt a lányt aki igazán hozá valo lenne.

Az sincs kizárva ,hogy azért van ennyit a számitogép előtt mert érdekli és a késöbbiekben ezel akkar majd foglalkozni.

De amugy lehet tényleg sajna valami lelki dolog is ,de reméljük ,hogy nem.

24L

2019. júl. 14. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!