Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális dolog, hogy a 21...

Normális dolog, hogy a 21 éves öcsém mindig otthon ül és nincs senkije?

Figyelt kérdés

21 éves az öcsém és meglehetősen otthonülő fajta. Nagyon ritkán mozdul ki otthonról, kb félévente egyszer elmegy moziba valami az osztálytársaival, de ennyi. Szinte mindig itthon van és gépezik/tévézik, miután hazajön a suliból. Barátnője még nem volt, és tudtommal még szűz,és minden szilveszterét a pc-je társaságában töltötte, kivéve amikor egyszer elvittem magammal.

A külsejével nincs baj, mert amúgy jól öltözik, meg nem egy csúnya gyerek (mégis csak én vagyok a bátyja) és magas is, tehát nem ezzel van a baj..


Tudom, nem kötelező előírás hogy fiatalon bulizni kell meg csajozni, de azért ez már túlzás szerintem, mégis csak most fiatal.


Más is jár ebben a cipőben? Mi javíthatna a helyzetén?



2017. márc. 18. 19:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megfordult-e bárki fejében, hogy nem véletlenül nem akar csajozni, hanem direkt? Pl. körülnézett a korosztályában és úgy döntött, hogy ebből ő kösz de nem kér, akkor már inkább magára költi a pénzét és az idejét.


Meg aztán téged, az idősebb testvért sem gátol abban senki, hogy néha elmenjetek moziba, ide-oda, ha annyira azt akarod, hogy néha kimozduljon (persze ne legyen tukmálás fílingje).

2017. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy ezt a kérdező rendellenességnek tekinti, holott egyszerűen csak arról van szó, hogy az öccse nem igényli ezeket a dolgokat. Csak ugye a kérdező azt a személyiséget tartja normálisnak, amilyen ő maga. Éppen ezért tekint így az öccsére, és éppen emiatt akarja megváltoztatni őt. Holott a megoldás csak annyi lenne, hogy el kellene fogadnia és tiszteletben tartania, hogy ő ilyen.
2017. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok, a 9-es válasza (és sok mindenkié szimpatikus itt), pl. az előttem szólóé is.


Talán, hol van az meghatározva, hogy minden embernek kötelező megházasodni, vagy családot alapítani?


Ezt az idő úgy is megoldja, megválaszolja, Neki is és Nektek is.

Ez Ő élete is ugyan úgy autonóm mint a Tied.

Tisztelni kellene.


Ha akar, és eljön az ideje, majd beszélni fog Nektek.

Addig hagyjátok beérni az alkalmat rá.

Nem tudni, ez meddig tarthat.

Egyszer úgy is megtudjátok, ha akarja.


Hasonlít az eltitkolt terhességhez a szitu.

Előbb utóbb csak kiderül mitől hízik a mátka.


Kérdező: mi van, ha az öcsét még nem tudja, hogy lelkipásztor lesz belőle? (ez csak példa)


Hogy Rachburg Jenő tanár úr példáját idézzem: "azokból lesznek a különleges képességű emberek akik nem felelnek meg az átlagosságba" gyömöszöléshez.

Nem hiszem, hogy átlagolni kellene, ha mindenki azt csinálja, amit a másik és egy kicsit is kilóg a sorból, azokból általában egyedi emberek lesznek, ... és sok híres ember így kezdte az életét.

(ezeket ki is csúfolják, mert érzik a társaik, hogy nem átlagos és arra tanítják őket, hogy az átlagos a helyes, már az iskolában is)


Mert "kilógott a betűje" a kötelező vonalak közül a füzetbe, amikor írt és "nem tartotta be a sortávolságot".

Mert nem a pedáns gyerekekhez tartozott, akik megfelelésben szerettek volna lenni az előírásoknak.

2017. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Az "előttem szólót" a 23-asra értettem", mert közben szkrolozódott a sor, míg írtam.
2017. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
A 16-os hozzászólóra gondoltam még.
2017. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
6,23,24,25 voltam. Hogy tiszta legyen és egyben a véleményem.
2017. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Az én bátyám is ilyen volt 20-22 évesen, aztán egyszer elrángatták, hogy kimozduljon, ahol megismerkedett egy lánnyal. azóta eltelt jó pár év és még mindig együtt vannak, bár sok minden nem változott. Együtt kockulnak :D
2017. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
15%
Hat a normal is az tenyleg az ha 22 evesen eljarsz haverokkal van csaj es tudsz kivel logni. Am aki ennyi idosen otthon ul begubozva nemazert de ti nem eltetek eddig? Az elmenyek meghatarozzak a szemelyiseget is es kesobb felnott korban ez biza sokat szamit tapasztalat nelkul egy erett Nonel manapsag mikor Mar a nok enyhen szolva hiperaktivak szx teren job idoben kapcsolni az elet ez csaj tarsasag szorakozas nem befordulas ez akar vezethet betegseghez is csakegy fiu
2017. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy fél, tele van gátlásokkal? Amúgy is parázhat mindettől, ő is tudja nyilván hogy nem llapot, de plusz érzi, hogy nem tartjátok jónak ahogy viselkedik, nem fogadjátok el, azzal rátesztek nála egy lapáttal és csak jobban begubózik. Kérdezd meg, hogy nem csalódott-e a lnyokkal kapcsolatban, mi a helyzet a barátokkal, nem verte-e át valaki, árulta el, vagy hasonló.
2017. márc. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:

Szerintem a szüleitek nem neveltek titeket tudatosan.

Vagy lehet hogy sokat veszekedtek.


A szüleitek hibája, de ők sem akarattal csinálták így, csak gondolom őket sem tanítottak semmire, hogy hogyan kell nevelni.

2017. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!