Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Akik nincsenek jóban a testvér...

Akik nincsenek jóban a testvérükkel, azoknak mi volt az utolsó csepp a pohárban ami miatt megszakadt/romlott a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 29. 16:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom részletezni a bátyámmal való kapcsolatomat, röviden próbálom elmesélni. Már egészen kiskoromtól kezdve bántott lelkileg és fizikailag is, mindig én voltam a semmirevaló, család szégyene a családban, mindig hangoztatta is. Ahol csak tudott belémkötött, uszította ellenem a szülőket. Mondanám hogy mély sebeket hagyott bennem, de akkora az iránta érzett gyűlöletem hogy még utálni se tudom. Ellopta anyám eljegyzési gyűrűjét, mondjuk ez nem ezer százalék, de szinte biztos hogy ő volt. Nem tudom hol rontották el anyáék a nevelését, mondjuk az ő életfelfogásaikkal is gondok vannak. Kiment külföldre dolgozni, pecchemre pont tegnap jött haza. Anyáék mindent megbocsátanak és támogatják, próbálják rámerőltetni hogy szeressem. Próbáltam részletezni de nem megy többet leírni. A lényeg hogy porig alázott éveken keresztül, nagyon gonosz ember.

Ami meg engem illet, 16 éves vagyok és a 2. Nyelvvizsgámra készülök és egyetemre. Ezeken kívül nagyon boldog vagyok. Már megszoktam hogy sose lesz és sose volt jó családom.


A mai napig én vagyok csesztetve mert még köszönni sem vagyok hajlandó neki. Sajnos azt kell mondjam, lefogok élni egy emberöltőt úgy, hogy nem fogom tartani a kapcsolatot a testvéremmel. Nem tudom miért ilyen ember, mert én egy rendes értékrenddel rendelkező lány vagyok, ő csal, hazudik és lelkileg bánt másokat.

Sose volt és sosem lesz a testvérem, még ha a vér hozzá is köt.

2017. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Folyamatosan meglopta nem kis pénzekkel a családot, emellett elviselhetetlen természete van: hisztizik, mint a kisgyerekek, elképesztően önző, emellé még nagyképű is, szóval tényleg elviselhetetlen természete van; nem csoda, hogy nincsenek barátai, barátnője...
2017. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Barátom megcsalt a tesómmal. Szerintem elég ok.
2017. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
20 éves lány vagyok, nem birok elmenni érettségire szakma után, mert el kell költöznöm ahol már 2 éve lakok, mert tesóm beállított, hogy márpedig ő is ott akar lakni a családi házban. Megfenyegetett életveszélyesen, hogy ha nem megyünk el a párommal ezt meg azt csinál velünk. Több hónapja megy a veszekedés és nekem kell abbahagyni a tanulást az ilyen féreg testvérnek nem nevezhető valami miatt. Teljesen kivagyok idegileg. Többet nekem nem a testvérem. A szüleink meg szarnak ránk nem csinál egyik se semmit, inkább elnézik, ahogy a nagyobbik gyerek tönkreteszi a kisebbik gyerek életét. Tapsot nekik is. :(
2017. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!