Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm barátnője miért ilyen...

Tesóm barátnője miért ilyen gyerekes?

Figyelt kérdés
Ha megyünk rokonokhoz, ha tesóm hozza a barátnőjét (aki 19éves mi 20 felett). Nem zavar mert bírom, jó fej csaj, de ha ott van a 3 éves unokaöcsénk akkor szinte majdnem lemegy az ő szintjére. Unokaöcsi is bírja nagyon, szeret vele játszani, mindig azt akarja, hogy a sógornő(jelölt) a nyakában vagy a hátán vigye, vagy kocsikázzanak vagy legózzanak. Oké, megkéri játszik vele, de néha jobban bele éli magát mint az unokaöcsém. A 10éves fiúk karatéznak, ha velük játszik (mutatnak neki néhány mozdulatot) akkor is mint ha az ő szintükön lenne. Bezzeg ha a velünk egyidős lány unokatesóinkkal beszél többnyire csak néz mikről beszélnek (tesóm ennek csak azért örül, mert mivel azt sem tudja mik azok a joynapok, meg nem is érdekli, ilyenekre nem viszi el, meg ha foci meccset néznek /agy bármi sportot/akkor nem kell elmagyarázni a szabályokat/ebben a családban mindenki sportol/). Már máskor is mondtam neki, hogy mivel már felnőtt nő, ne süllyedjen le kisgyerekek szintjére, amikor még 5 perccel ezelőtt a politikai,gazdasági helyzetről beszélgettünk...

2017. máj. 22. 16:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem a problémádat.
2017. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem értem, hogy mi a bajod.
2017. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a csaj tök normális.

Ha az tartozik a felnőtt nőies viselkedéshez, hogy tudja az illető, hogy mik a joynapok - röhej -, akkor 33 éves nő létemre én sem tartozok bele a felnőtt nő kategóriába, pontosabban nem tartoznék bele, amennyiben kb. 2-3 évvel ezelőtt nem kellett volna anyukámnak végigkajtatnom az egész várost a kuponok miatt egy joy újságért. Teljesen hidegen hagy.

Ellenben tudok karatézni, ismerem a legtöbb sport szabályait, és herótot kapok a lányos témáktól (férjnél vagyok, még mielőtt...). A politika sem érdekel, inkább egy jó focimeccs, meg egy korsó sör. :D Simán lemegyek én is a gyerekek szintjére ha kell, a plázamacskák szintjére viszont nem vagyok hajlandó lesüllyedni. ;)

Szerintem nem a tesód barátnőjével van a baj. Ha van egy kis eszed - amit kétlek -, ennyiből kitalálhatod, hogy akkor kivel...

2017. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gyerekes. Fogjon kezet a 3 éves kicsivel és a politikáról meg a gazdaságról beszélgessen el vele? Természetesen nem. Egyszerűen csak ért a gyerekek nyelvén, de ettől még nem gyerekes.
2017. máj. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
De ezzel mi a baj? Én 20 felett vagyok bőven, lassan két diplomával, széles látókörrel, de bizony, ha a gyerekkel játszom én is lemegyek a szintjére. Hasalunk a fűben és bogarakat figyelünk, vagy csúszdázunk a játszón, fogócskázunk, beöltözünk... nem hinném hogy ez probléma lenne, mert ha felnőttekkel vagyok akkor felnőttként viselkedem. És igen, én is élvezem mikor kicsit gyerek lehetek, a gyerek is, hát akkor meg miért ne csináljam?
2017. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Azt hiszem bírnám a csajt tud a gyerekekkel bánni, nem plázaliba, komoly dolgokról is lehet vele beszélni nem csak sminkről, meg egyéb hülyeségekről... A tesódnak óriási mázlija van a barátnőjével.
2017. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gyerekes, hanem kifejezetten jó fej, nagyon bírnám.:-) Sokkal jobban, mint azokat a hígagyú libákat, akiknek a Joy-napok jelentik a társalgási témák non plus ultráját, és "lesüllyedés"-nek értékelik, ha valaki felnőttként is képes őszintén, szívvel-lélekkel játszani.
2017. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma, h átéléssel játszik egy kisgyerekkel, és nem érdeklik a joynapok? Ez egy vicc.

Nincs semmi baj a csajjal... és az miért baj, ha el kell magyarázni a szabályokat neki? Ha nem sportol, nem tudhatja.

2017. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális. És nem gyerekes. Csak ért a gyerekek nyelvén.
2017. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem meg pont ez a jó, mert így tud teljesen jól eljátszani a gyerekkel, és később ha gyereke lesz, nem csak jó anya, hanem jó játszótárs lehet. Én ebbe semmi problémát nem látok. Akkor lenne gond ha felnőttek közt is így viselkedne.
2017. máj. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!