Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm barátnője miért ilyen...

Tesóm barátnője miért ilyen gyerekes?

Figyelt kérdés
Ha megyünk rokonokhoz, ha tesóm hozza a barátnőjét (aki 19éves mi 20 felett). Nem zavar mert bírom, jó fej csaj, de ha ott van a 3 éves unokaöcsénk akkor szinte majdnem lemegy az ő szintjére. Unokaöcsi is bírja nagyon, szeret vele játszani, mindig azt akarja, hogy a sógornő(jelölt) a nyakában vagy a hátán vigye, vagy kocsikázzanak vagy legózzanak. Oké, megkéri játszik vele, de néha jobban bele éli magát mint az unokaöcsém. A 10éves fiúk karatéznak, ha velük játszik (mutatnak neki néhány mozdulatot) akkor is mint ha az ő szintükön lenne. Bezzeg ha a velünk egyidős lány unokatesóinkkal beszél többnyire csak néz mikről beszélnek (tesóm ennek csak azért örül, mert mivel azt sem tudja mik azok a joynapok, meg nem is érdekli, ilyenekre nem viszi el, meg ha foci meccset néznek /agy bármi sportot/akkor nem kell elmagyarázni a szabályokat/ebben a családban mindenki sportol/). Már máskor is mondtam neki, hogy mivel már felnőtt nő, ne süllyedjen le kisgyerekek szintjére, amikor még 5 perccel ezelőtt a politikai,gazdasági helyzetről beszélgettünk...

2017. máj. 22. 16:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%

Az egyedüli probléma veled van. Mi bajod van azzal, hogy egy fiatal nő szereti és jól kijön a gyerekekkel? Egy családcentrikus férfinak ez maga az álom.

Az meg, hogy nem mindenki rajong a joy napokért meg a vásárlásért egyenesen felháborító, egy nő csak is fél tonna smink és hat szekrénnyi ruha mellett nő; biztos férfinak született fogadjatok magánnyomozót és derítsétek ki....

2017. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan könnyű megérteni, hogy mit is szeretnél, vagy mi a problémád...


Azzal egyébként semmi baj nincs, ha nem szimpatikus neked a lány, ez benne van a pakliban, ez van. Ha nem tudsz vele beszélgetni, akkor nem kell, semmi gond. Csak legyél vele udvarias. Ha meg tényleg bírod, úgy igazán, őszintén, akkor fogadd el ezt a tulajdonságát. Amivel egyébként semmi gond nincs, az égvilágon.


Egyébként, a kor senkit nem tesz felnőtté. És szerintem ő csinálja jól! Azt teszi, amitől jól érzi magát, és azokkal, akikkel jól érzi magát. Én is inkább játszom a gyerekekkel, minthogy kiüljek politikáról, és sportokról beszélgetni.

2017. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Te tipikusan az a fajta ember lehetsz aki ha nincs probléma akkor csinál. Nem mindegy neked h a tesód barátnője mit csinál, h viselkedik amég ezt nem veled teszi? Nem te vagy együtt vele, majd ha a tesódat zavarja akkor megbeszélik.
2017. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyiből azt szűrtem le, hogy a csaj okos, ezért marad inkább csendben, amíg ti csak okoskodtok.
2017. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy féltékeny vagy arra, hogy a sógornőd jobban megtalálja a hangot az unokaöcséddel, mint te?
2017. máj. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 pptomi ***** válasza:
100%
Jó anya válik majd belőle, ért a gyerekekhez. Felnőttként tudja, hogy kell bánni a különböző korosztályú gyerekekkel. Mégis mennyi időnek kéne eltelni egy komoly beszélgetés után, hogy a gyerekekkel gyerek szinten beszéljen/játsszon?
2017. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó fejnek tűnik a lány, több korosztállyal kijön. Ennyi idősen én is csak a sokkal kisebbekkel meg a sokkal idősebbekkel tudtam beszélgetni. Biztos azért, mert én se tudom, mi az a joynap :D
2017. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Ahogy visszaolvasom, latom hulyen fogalmaztam. Es nem irtam le ami lenyeg lett volna. Azt nem ertem a sogorno jeloltbe, hogy a lany gyerekekkel is el van,de veluk nem tud eljatszani semmit. Ha a kislany azt mondjal hogy babazzunk, sminkeljunk o inkabb azt mondja, hogy kocsisat jatszanak meg katonasdit. Hirtelen felindulasbol irtam a kerdest, mert a hetvegen nagypapa poenbol kerdezte, hogy unoka mikor jon, mondja, hogy az talan soha, mert nem akar, ha akarni is akar akkor is csak fiut, hogy vki tovabb vigye a nevet es hogy a lanyokhoz nem ert. Mondtam neki, hogy a nagypapa a lanyunokakat jobban szereti (a fiu unokakat is imadja, nagyon szeret minket, de a lanyok azert elonyben vannak) es legalabb elottuk mondhatna, hogy akar 2 gyereket meg hogy lanyt is akar. O erre ram formedt, hogy ne en mondjam meg meg mas, hogy milyen meg hany gyereket akar, meg mivel katona akar lenni gyerekkora ota, o egy gyerek miatt nem adna fel az almat. Tesom csak annyit mond erre, hogy majd kinovi, meg fiatal, miert gondolkodjon a gyerek teman.

A joy napok csak egy pelda volt mert unokanovereim beszeltek errol a napokban.

2017. máj. 24. 14:58
 19/19 A kérdező kommentje:
Ja es probalok bocsanatot kerni, de nem valaszol, meg sem nezi az uzenetet. Nincs most itthon, tesomat megkertem hogy ha beszel vele mondja meg, hogy bocsanatot akarok kerni vagy nezzen mar ra az uzenetre... ha o irja le uzenetben akkor arra kenytelen valaszolni es masba kezd bele...
2017. máj. 24. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!