Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rányitottam a bátyámra miközbe...

Rányitottam a bátyámra miközben egy lánnyal volt és most nagyon szégyellem magam!?

Figyelt kérdés

Ma korán hazaértem a suliból és úgy gondoltam, hogy elmegyek egy kicsit futni, úgyhogy bementem a bátyámnak szólni, hogy ne keressen, de nem túl jókor, mert épp egy lánnyal volt ÚGY és most nagyon szégyellem magam! :(

A szobájából meg nem hallottam semmit, mert épp a fülemben szólt a zene. :(

Igaz, nem úgy tűnik mint aki haragudna, de én mégis szégyellem magam! Szerintetek szóba hozzam vagy valami?



2017. jún. 7. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nincs belőle gáz, de kopogni illene megtanulni, pláne a tesódhoz.
2017. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Én is nyitottam már a bátyámra, sztem kb. annyi idősen, mint most te vagy... Ha neki nem ciki (én erre tippelek), akkor neked se legyen az! Mi röhögtünk a dolgon, nem is keveset.


Ha neked mégis feszkót okoz, akkor hozd fel a témát, ha találkoztok! Mondd meg neki, hogy 'amúgy, jó az ízlésed', vagy üsd el a dolgot más poénnal!

2017. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
2%
Mért nem szálltál be harmadiknak?()
2017. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Látom itt is van pár beteg elméjű ember... Az egyik azt kérdezi tőlem privátban, hogy ”baszunk?”, a másik meg azt, hogy ”miért nem szálltál be harmadiknak?”. -_-


A többieknek köszönöm a válaszaikat! :)

2017. jún. 8. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!