Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek a húgommal?

Mit tegyek a húgommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 2 tesóm mind2 13 éves viszont az egyik nagyon elkallódott szerintem .

13 évesen a bulikon jár az esze ,és szó szerint sosincs itthon ,mindig valahol máshol alszik .

Nyár van oké megértem ,de szerintem túlzás amit csinál , persze a szüleim azt mondják kamasz keresi önmagát . Szerintem meg a társaság a rossz . A társaságban cigiznek alkoholt isznak és ilyen egyéb dolgokat csinálnak

Szerintem nem megengedett egy 13 éves lánynál hogy csúnyán beszéljen flegma legyen az egész családdal vagy kint legyen este 10-ig ha szeretne .

Értem én kamasz,de az ikertestvére akkor miért nem ilyen ? (Örülök neki hogy nem ilyen)

Beszélni nem lehet vele , mert azt mondja hogy mindenkinek van magánélete neki is van , szóval békén lehet hagyni.

Ami érdekli :pénz, buli divat .

Szerintem nem kifogás , hogy kamasz

Mit tegyek már megőrülök miatta ?



2017. júl. 15. 22:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Próbáltam már kedvesen kérdezni ,de ugyanúgy mondja a magáét

Nagyon sokszor volt hogy tênyleg felpofozom de nem tettem meg . Nem vagyok az erőszak híve

2017. júl. 16. 00:03
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy dolgot tehetsz. A szüleidet felrázni végre.. hogy amit megengednek neki az nem normális.es bármikor bajba kerülhet ha nem korlátozzák. Ha figyelnek rád akkor még annyit mondanék: titeket tényleg nem zavar hogy a 13 éves lányotok cigizik alkoholt iszik es kitudja hol alszik..?
2017. júl. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jav: mármint ha NEM figyelnek rád..(akkor mondanám a fent leirtakat..)
2017. júl. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
19%
Nincs ez így rendben. De valahol megértem őt. Ha a szüleim magasról szarnának rám, a bátyám meg meg akarna verni vagy meg is szokott (ne mondd, hogy nem fenyegetted meg legalább, igencsak felpontoztad az erre vonatkozó választ), szóval ha otthon ilyen áldatlan állapotok volnának, én is menekülnék. Még a legrosszabb társaságban is jobban érezném magam.
2017. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem pofoztam fel és sose fenyegettem meg
2017. júl. 16. 12:28
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2017. júl. 16. 12:29
 17/17 anonim válasza:

13 évesen ugyan ilyen voltam én is, mégis kinőttem belőle. Igaz, hogy általában inkább 14-15 évesen szoktak ilyeneket csinálni a lányok, megismerkedni a világgal és az ismeretlen dolgokkal, ő korábban. Lehet, koránérő, stb.

Rá fog jönni magától, hogy hülyeségeket csinál, nyugalom. Ameddig nincs nagyobb veszélynek kitéve, addig hagyd szerintem.

2017. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!