Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szeretném a barátomat bemutatn...

Szeretném a barátomat bemutatni a bátyámnak, viszont ettől eléggé félek: Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

A testvérem idősebb 7 évvel. Én már elmúltam 23. A jelenlegi az első olyan kapcsolatom, amit tényleg hosszabb időre tervezek/zünk.

A bátyámnak két fontos jellemtője van ami miatt tartok: meglehetősen sznob, és nyers modorú. Úgy öltözik, és aszerint néz mindent, hogy mennyire elegáns. Mindene a karrier építés és valahogy nem nagyon tolerálja az olyan embereket akiknek nem.

Nehezére esik azt is magának megtartani ami rólam etéren a véleménye, vagy a barátnőimről.

És nem tudom, hogy a barátomra, hogyan fog reagálni ez ügyben.

Mindig csak akkor érdekelték a kapcsolataim, és akkor is akartam a találkozást vele amikor már viszonylag hosszabb ideje tart. Nem mindig sült el jól. És ez attól, különlegesebb, hogy hosszabb időre is akarom.


De nincs más akinek bemutathatom őt, és ettől még fontos nekem, akarom, hogy ismerkedjen a párommal.


Ti hogy állnátok e helyzetben a dolog elé? Nem félnétek, hogy mi lesz kettejük között?

Mit tennétek és mi a véleményetek?



2017. aug. 10. 23:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos már elmentek tőlünk. Viszonylag idősek voltak, apánk 64 anyánk 61 éves volt. Vannak testvéreik, de többel nem tartunk erős kapcsolatot, van unokatestvérünk vele igen. De neki bemutatni a barátomat csak egy dolog. A Tesóm az akire támaszkodok mióta a szüleim nincsenek, ő számít "elsőnek" ebben a dologban nekem. Ezért írtam hogy nincs más akinek bemutathatnám, vagy be kéne.
2017. aug. 11. 22:45
 12/19 anonim ***** válasza:

"...meglehetősen sznob, és nyers modorú. Úgy öltözik, és aszerint néz mindent, hogy mennyire elegáns. Mindene a karrier építés és valahogy nem nagyon tolerálja az olyan embereket akiknek nem.

Nehezére esik azt is magának megtartani ami rólam etéren a véleménye, vagy a barátnőimről."


Akármennyire is ő az egyetlen családtag, én elég nagy távolságot tartanék tőle. Nem támaszkodnék rá lelkileg, az biztos.

Ha pl. bunkó megjegyzést tenne rám ilyenek kapcsán, akkor azonnal felállnék és elmennék tőle. Hasonló okokból nem is nagyon hívnám magamhoz.


Szóval jelen esetben csak akkor mutatnám be neki a páromat, amikor már a közelgő esküvő miatt ez kikerülhetetlen.

Feltéve, hogy nem minimalista esküvőt tartotok (két tanú és senki más).

Nem vagyunk egyformák: én simán megcsinálnám, hogy ha bemutatáskor bunkózik a párommal, akkor nem hívom meg az esküvőmre.

2017. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam, hogy zökkenőmentes minden vele, de pont ezért írtam a kérdést, mert emiatt egy kicsit zavarban vagyok, vagy inkább nagyon zavarban vagyok. De arról tehetek ha egyszer ilyen? Attól még szeretem, mert ahogy a szülők mindig szülők maradnak alap meg van, de ők sajnos már nincsenek. Gyakorlatilag úgy hozok haza valakit mintha ahogy a szülőkhöz szoktuk, csak mostmár csak bátyám van.

Szóval én nem igazán tennék ilyet akármi is van.

2017. aug. 11. 23:15
 14/19 anonim ***** válasza:
Mesélj Kérdező, mi történt. Megvolt a bemutatás?
2017. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem, azóta sem. Hogy sajnos vagy nem sajnos...
2017. szept. 25. 22:17
 16/19 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje is vagytok együtt a pároddal? Vele beszéltél már a tesódról? Ne haragudj a sok kérdésért, csak hasonló szituációban vagyok, mint Te. :(
2017. szept. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

<3 Semmi baj. :)

Már lassan több mint egy éve. Ezért is olyan kellemetlen a dolog, és írtam ki kérdést róla.

Beszéltem neki a tesómról, de mostanra már többet is.

2017. szept. 26. 07:49
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy. Függsz a tesódtól? Egy fedél alatt laktok? Miért fontos és sürgős a bemutatás?
2017. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bocs, most látom, hogy elmúltál 23. És miért görcsölsz a bátyádtól? Ne tedd tönkre miatta a dolgaidat, azt ő sem akarná.
2017. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!