Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesómmal nézeti anya állandó...

A tesómmal nézeti anya állandóan a Facebookomat, elegem van. Letiltsam?

Figyelt kérdés

Neki nincsen, erre minden este az öcsém végignézi az adatlapomat anyának, jelenti, ha van új ismerősöm stb. Nem szoktam botrányos dolgokat posztolni, sőt inkább nagyon semmit, csak chatre, nézelődésre használom. A profilképem is 3 éves már.

Ha kimegyek fürödni, vagy valami, akkor mennek és neki esnek a telefonomnak. Le van kódolva, de volt, hogy előtte kifigyelték.

Meg van egy iPadem, ami ugye főképernyőre kiírta az értesítéseket, engem nem zavart. Egyszer arra ébredtem, hogy ott állnak az ágyam szélén és azt olvassák. Egy fiú barátommal beszéltem hülyeségekről és semmi köze nem volt hozzá.

Hallom, amikor mondja neki anya, hogy most majd meg kell nézni a telefonját...

Régi Nokia okistelefont nem lehetett lekódolni, abba állandóan belejártak.

A másik ez az oldal. Egyszer lebuktam, hogy írtam ki kérdést (macska ivartalanítás, nem akartak beleegyezni, nem is tagadtam le), azt kinyomtatták és még a barátnőjének is mutogatta, hogy mit irogattam. Azóta bármi kérdés van, ami kicsit is illene rám itt, azzal meggyanusítanak.


Nem undorító, hogy az öcsémnel csináltatja ezt? Persze, mindent lekódolok, jelszócsere. Például, ha elmegyek az udvarra és bekapcsolva maradt a laptop, nekiesnek közösen.


2017. aug. 18. 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ha elkezdenéd olvasni anyukád e-mailjeit vagy SMS-eit, leesne neki, hogy ez mennyire gáz.

Egyébként ujjlenyomatolvasó nincs az iPad-en? Ha azzal kódolnád le, onnantól nem tudnák felnyitni.

Vagy még egy ötletem van. :D Intézd úgy, hogy lerakod a mobilodat valahova a testvéred vagy anyukád közelébe, és itt GYK-n legyen megnyitva, ha meglátják a sok választ, hogy ez mennyire beteges, talán ők is rájönnek, hogy ez mennyire nem normális.

2017. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 flatflip válasza:
100%
Részvétem anyád miatt, ne add fel!!!
2017. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
Anyád elmebeteg. Ja nem, az ilyen nem anya, hanem csak simán elmebeteg.
2017. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
47%
Mindig jelentkezz ki a facebook-ból és így be kell írni a jelszót újra, ha pedig tudja a jelszót akkor meg kell változtadnod!
2017. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!