Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez a testvérek körében nagyon...

Ez a testvérek körében nagyon gáz? (Elméleti kérdés)

Figyelt kérdés

Írok egy történetet, (nem gondolom komolyan, még mielőtt egy lélekhurkászt ajánlanátok) azért kérdezem.


Szóval, konkrétabban négy szereplőre szeretnék jobban kitérni. Két fiú/férfi, (24 éves továbbiakban Józsi, a 19 éves a továbbiakban Pista) akik tesók, illetve még két lány, (18 éves, Kati és 16 éves Erzsi) akik szintén tesók.

A szóra elején jár Kati és Pista, majd rá pár hónapra összejön Józsi Erzsivel. Az utóbbi két személy kapcsolatát Kati ellenzi a legjobban.

Kati és Pista szákítása után egy fél évvel Erzsi is szakít Pistával. Megint telik az idő, majd Erzsi és Pista barátok lesznek, miközben a tesóik összejönnek egymással.

Ezért bosszúból az újdonsült barátok kitalálják, hogy játsszàk el azt, hogy ők is összejöttek.

Mire Kati és Józsi is közlik a tesóikkal, hogy hülyék voltak, mert ők ketten nem is szeretik egymást, hanem csak azért jöttek össze, mert féltékennyé szerették volna tenni a másikat. Majd mindenki színt vall, hogy ki-kit szeret.

Ebben a h#lyeségben elképzelhető lehet, hogy Kati és Pista, - valamint - Erzsi és Józsi újból összejönnek?



2017. okt. 21. 20:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik családban sem stimmel valami :D
2017. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Profi iroként mondom, hogy HAGYD! Az egésznek sem bevezetése, sem története. A szereplöid random emberek, a cselekmény egy brazil szappanba még TALÁN elmegy, de éerelmes kiado nevetve, fél oldal után dobja vissza.
2017. okt. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 babyboom567 ***** válasza:
74%
Szerintem vegyenek egymásnak swinger klub belépőt:)
2017. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Csináljanak gruppent, te meg ne nagyon vegyél pennát a kezedbe.
2017. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnos rosszkor jöttem ide, este 10-kor már nem tudom felfogni a kérdést és nem is akarom. Ez reggelre való kérdés, amikor még friss az ember.
2017. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Á, reggel ezt meglátnám, és feküdnék is vissza :D
2017. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!