Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan sértődik meg a tesóm,...

Jogosan sértődik meg a tesóm, ha nem tudom egy hétig vendégül látni?

Figyelt kérdés
Tesóm külföldön él, volt itt is lakása, de eladta. Most hazalátogatott, és mivel nincs lakása, nálunk akart lakni egy hétig. Nekem viszont dolgoznom kell a héten és más programjaim is vannak, erre megsértődött, hogy nem vele töltöm minden időmet egy hétig minden nap.
2017. dec. 26. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

Egyáltalán milyen volt a viszonyotok anno?

Mert ha nem valami felhőtlen, akkor is megérteném,hogy nem akarnád 1 hétre elszállásolni.

Ha jó volt, akkor felajánlhattad volna,hogy oké,karácsonykor aludhatsz itt,a továbbiakban befizeted egy motelban és ez a karácsonyi ajándék nagyobb része.

2017. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
*akkor is megértenék,hogy nem akarnám egy hétre elszállásolni,ha nem dolgoznál a héten,vagy ha nincs hely.
2017. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Na jó, de neki tájékozódni kellett volna, hogy egyáltalán van-e hely, nem zavar-e, meg ilyenek. Amúgy meg, ha külföldön él, van pénze szállodára, panzióra.
2017. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán megkérdezte, hogy tudod-e fogadni, mennyi időd lesz rá, mielőtt ész nélkül szidni kezdjük?
2017. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor nem lakhatott nàlad, vagy csak szórakoztatni nem tudtad egy àlló hétig?
2017. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
"erre megsértődött, hogy nem vele töltöm minden időmet egy hétig minden nap." Nem jogos. Ennyi. Milyen alapon elvárás hogy hanyagold a munkádat?
2017. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki előre, hogy lesz olyan nap, amikor más dolgom lesz napközben, de este itt aludhat. Akkor úgy tűnt, megérti. De most hirtelen úgy döntött, inkább hazamegy, mert akkor minek maradjon.
2017. dec. 26. 16:48
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Akkor menjen.
2017. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Tegyük fel ha én lennék külföldön a tesóm magyarban én így csinálnám, először is megkérdezem hogy mik a terveid?

merre leszel? aztán ha megengeded hogy ott aludtak akkor örülök ha nem kicsit szomorú leszek de megértem szóval ha nincs időd én azért megengedném hogy ott legyen egész héten de mondanám neki hogy veled csak 1 napot tudok tölteni.

2017. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem csak estére engedtem volna oda ha nem sza.r a viszonyunk. Napközben mit csinál ha kizárod?
2017. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!