Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Jogosan sértődik meg a tesóm,...

Jogosan sértődik meg a tesóm, ha nem tudom egy hétig vendégül látni?

Figyelt kérdés
Tesóm külföldön él, volt itt is lakása, de eladta. Most hazalátogatott, és mivel nincs lakása, nálunk akart lakni egy hétig. Nekem viszont dolgoznom kell a héten és más programjaim is vannak, erre megsértődött, hogy nem vele töltöm minden időmet egy hétig minden nap.
2017. dec. 26. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%
De akkor napközben csak kizárod vagy ott maradhat egyedül a lakásban? Szüleitek? Nem tudja lefoglalni magát, míg dolgozol?
2017. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen helyzetet úgy oldottam meg,amikor jöttek tesómék hozzám pár napra,hogy előtte másoltattam kulcsot,mondtam,előre szóltam,hogy mikor hogy fogok dolgozni. Nem is volt semmi gond, volt náluk kulcs,tudtak szabadon mozogni,amíg én távol voltam.
2017. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
33%
Bírom, mikor valaki kimegy külföldre és természetesnek veszi, hogy az egész családja körbeugrálja, ingyen eteti, itatja, elszállásolja, mikor ő hazajön. Ha jó a viszonyotok, akkor nyilván megengeded neki, hogy pár napot nálad töltsön, de nehogy már elvárja, hogy megálljon az életed csak azért, mert itt van...
2017. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!