Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a 17 éves...

Mit csináljak a 17 éves bátyámmal, aki nem hajlandó este zuhanyozni, és közös szobánk van? 16/l

Figyelt kérdés

Ő 17 éves fiú, közös szobánk van. Esténként lusta lezuhanyozni, mindig csak reggel zuhanyzik.


Egész éjjel érezni az izzadtságszagát + cigiszagot a ruháin, a haján...

Hétvégente még rosszabb, amikor hazajön eléggé ittasan, és csak bedől az ágyba (akkor meg kibírhatatlan alkoholszag van).

Hogyan tudnám rávenni, hogy este zuhanyozzon, meg cigizzen kevesebbet hogy ne legyen olyan büdös?



2018. márc. 11. 22:34
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
80%
Itt nem csak az a gáz hogy nem fürdik, hanem hogy kiskorú létére rendszeresen részeg... A szüleiteket nem zavarja???
2018. márc. 12. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen szülőt, ahol egy szobara szulnek többet, pont nem a gyerek érdekli..
2018. márc. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
33%

milyen rendszeresen részeg..bírom az ilyen álszent fkalapokat :-)


Én is piáltam gimiben minden hétvégén mégis orvos lettem :-)

2018. márc. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
90%

"Én is piáltam gimiben minden hétvégén mégis orvos lettem :-)" - na és? Ebben nincs semmi összefüggés.

1. Orvos lettél = levizsgáztál bizonyos időben bizonyos tárgyakból. Kellett tanulni, volt hozzá eszed és szorgalmad. Azért az elég kemény lett volna, ha már 18 éves korodra elittad volna az agyad:)))

2. Az orvosok is a társadalomból kerülnek ki, szóval van köztük mindenféle, diplomád lett, de ugyanaz az ember maradtál, aki voltál.


Kérdező: a szüleiteknek kellett volna úgy nevelni, hogy legyen benne egy minimális személyi higéniai igény. Szerintem a szüleidnek szólj, hogy így nem vagy hajlandó a továbbiakban közös szobában aludni vele.

2018. márc. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
92%
Ha tesóddal már többször beszéltél erről, akkor fordulj a szüleidhez. Kérd meg őket, hogy elég rossz így aludni. Ha nem hajlandóak segíteni, akkor nyaggasd őket, hogy külön szobát szeretnél emiatt. Mivel gondolom erre nincs lehetőség, ezért biztos beszélnek majd bátyáddal.
2018. márc. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
86%

A 12-esnél a pont!


Csal néhány probléma van:

- nincs külön szobája két kamasznak, ráadásul fiú és lány? GÁZ!

- a kölyök büdösen fekszik le aludni? Mert? Nem tanították meg a tisztálkodásra? GÁZ!

- be van bszva és bűzlik a cigitől 17 évesen? UNDORÍTÓ!

- a szülők hol a pcsában vannak ilyenkor, amikor hazatántorog a büdös-retkes, mattrészeg hülyegyerekük??


Mi a fene van az emberekkel, hogy nem nevelik a gyerekeiket? Elment az eszük?

2018. márc. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
84%
12. A nagymamám idejében társbérletben éltek az emberek. Ez azt jelentette, hogy egy lakásban élt 2-3 család. A mi családunknak 1 szoba jutott. Szülők + 2 gyerek! Monjuk fogzás gátlás sem létezett akkor és az abortusz is tilos volt. Mégis normálisan felnőttek és senki nem volt büdös! Én leönteném tesódat egy vödör vízzel ha büdös. A 2. Után átgondolná a dolgokat.
2018. márc. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
28%

50-100 évvel ezelőtt egy szobában laktak 10-12-en akár.

Ma meg akinek nincs minimum 4 szobás lakása két gyerekre az bünöző, nem szülő egyesek szerint.


Undorító kis álszent patkányok vagytok... :)

2018. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim válasza:
82%

Igen, a nők sem különbek - már bocsi a kivételnek -, de egy nyári meleg nap, erőteljesebb munkavégzés stb.után a min. lenne a "kényesebb részek", lábfejek esti mosása.

A befújkálás női illatszerekkel vagy egy vödör hideg víz szerintem változást hozhat, a különszoba meg amúgy jobb.

2018. márc. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
87%

Álszent patkány?

Te biztosan szívesen élnél másik 10-12 emberrel együtt egy szobában. Én lány létemre 16 éves koromig éltem együtt a 4 évvel fiatalabb öcsémmel. Hát köszönöm, jól kijöttünk, de semmi magánéletem nem volt, ami olyan 12 éves korom környékén borzasztóan elkezdett zavarni és elég sok konfliktus forrása lett...

2018. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!